Inne modele marki Bashan
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 5 pojazdów LE linii modelowej Bashan ATV200S-3, co daje temu modelowi 79. miejsce wśród pojazdów kategorii LE w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 64 różnych pojazdów i 214 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 64 |
| Zarejestrowane badania | 214 |
| Badania okresowe | 138 |
| Wynik „pozytywny” | 95,7 % |
| Rekordy z przebiegiem | 192 |
| Dostępny okres | 05.05.2009 – 10.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 138. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 138 | 95,7 % |
| Evidencní kontrola | 67 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 3 | — |
| Na wniosek zákazníka | 1 | — |
Z 138 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 132, tedy 95,7 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 132 | 95,7 % |
| Wynik 2 | 6 | 4,3 % |
| Wynik 3 | 0 | 0,0 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 0.2.1.3. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 0.2.1.3 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo v dokladech výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený). | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2009 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 6 | 5 |
| 2025 | 6 | 4 |
| 2024 | 8 | 5 |
| 2023 | 6 | 3 |
| 2022 | 10 | 5 |
| 2021 | 8 | 1 |
| 2020 | 6 | 4 |
| 2019 | 7 | 4 |
| 2018 | 11 | 9 |
| 2017 | 9 | 5 |
| 2016 | 11 | 9 |
| 2015 | 23 | 18 |
| 2014 | 6 | 3 |
| 2013 | 24 | 19 |
| 2012 | 12 | 9 |
| 2011 | 25 | 18 |
| 2010 | 28 | 14 |
| 2009 | 8 | 3 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Piaggio MP3 | 560 | 1 618 | 95,7 % |
| TGB FBE | 206 | 3 014 | 95,3 % |
| TGB FL | 152 | 1 232 | 96,7 % |
| Bombardier Outlander | 143 | 2 831 | 95,0 % |
| Access MAX | 129 | 2 158 | 96,3 % |
| Jinling JLA-21B | 122 | 1 347 | 87,4 % |
| CF Moto Journeyman | 104 | 2 228 | 96,0 % |
| Bombardier CAN-AM | 95 | 1 692 | 93,6 % |
| Kymco MXU 500 | 62 | 790 | 97,2 % |
| Access Tomahawk | 58 | 1 969 | 93,8 % |
| Bombardier Traxter | 6 | 141 | 96,5 % |
| CF Moto Gladiator | 6 | 802 | 96,8 % |
| Kangchao ATV250S-11 | 6 | 130 | 92,3 % |
| Kymco KXR250 | 6 | 99 | 99,0 % |
| Yamaha RS | 6 | 147 | 95,9 % |
| Bashan ATV200S-3 (obecny model) | 5 | 138 | 95,7 % |
| CF Moto CF | 5 | 180 | 97,7 % |
| Yamaha Raptor | 5 | 61 | 91,8 % |
| Adly ATV-320 | 4 | 317 | 95,9 % |
| Bashan ATV150S-2 | 4 | 100 | 94,0 % |
| CF Moto CF500A | 4 | 1 129 | 95,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.