Inne modele marki BSS
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 163 przyczep linii modelowej BSS P 93, co daje temu modelowi 13. miejsce wśród przyczep (OT4) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 681 różnych pojazdów i 13 385 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 681 |
| Zarejestrowane badania | 13 385 |
| Badania okresowe | 11 589 |
| Wynik „pozytywny” | 93,5 % |
| Rekordy z przebiegiem | 779 |
| Dostępny okres | 23.09.2008 – 18.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 11 589. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 11 589 | 93,5 % |
| Evidencní kontrola | 1 127 | — |
| Opakovaná | 618 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 29 | — |
| Pred registrací | 10 | — |
| Na wniosek zákazníka | 9 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
| Historického vozidla | 1 | — |
Z 11 588 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 10 840, tedy 93,5 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 10 840 | 93,5 % |
| Wynik 2 | 575 | 5,0 % |
| Wynik 3 | 173 | 1,5 % |
| Inny / nie podano | 1 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 6.2.9.7.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 370 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 318 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 261 |
| 1.1.16.5.1 | A | Některá prachovka brzdového válce / válečkuje poškozená, ale plní svoji funkci. | 225 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 169 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 144 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 107 |
| 1.1.8.1.1 | A | Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. | 106 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 90 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 86 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 62 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 60 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 55 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 39 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 38 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 835 | 774 |
| 2025 | 1 237 | 1 116 |
| 2024 | 1 711 | 1 563 |
| 2023 | 252 | 226 |
| 2022 | 316 | 281 |
| 2021 | 469 | 431 |
| 2020 | 662 | 598 |
| 2019 | 239 | 190 |
| 2018 | 407 | 313 |
| 2017 | 1 335 | 1 096 |
| 2016 | 1 578 | 1 355 |
| 2015 | 448 | 369 |
| 2014 | 292 | 242 |
| 2013 | 489 | 426 |
| 2012 | 693 | 608 |
| 2011 | 343 | 285 |
| 2010 | 313 | 252 |
| 2009 | 1 681 | 1 423 |
| 2008 | 85 | 41 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| BSS P53S | 957 | 24 424 | 94,4 % |
| ZDT NS | 693 | 8 477 | 95,5 % |
| BSS P73S | 483 | 16 358 | 94,8 % |
| BSS PS2 | 368 | 62 314 | 92,7 % |
| BSS P93S | 362 | 27 417 | 94,4 % |
| BSS PS | 333 | 23 290 | 91,7 % |
| Annaburger HTS | 304 | 2 292 | 95,2 % |
| Fliegl ASW | 242 | 1 393 | 87,8 % |
| BSS P 73 | 201 | 4 207 | 93,8 % |
| Wielton PRS-3S | 191 | 610 | 97,7 % |
| BSS PZS | 169 | 6 235 | 94,2 % |
| Pronar T 023 | 166 | 1 315 | 93,6 % |
| BSS P 93 (obecny model) | 163 | 11 589 | 93,5 % |
| Pronar T | 158 | 1 288 | 97,6 % |
| Pronar T 026 | 150 | 973 | 94,9 % |
| PZS 50 | 139 | 5 966 | 93,3 % |
| NS 900 | 118 | 4 718 | 93,4 % |
| Fliegl TMK | 93 | 371 | 93,5 % |
| ZDT Mega | 91 | 1 330 | 97,8 % |
| BSS P 53 | 79 | 2 984 | 95,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.