Other models of this make BSS
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 163 trailers model line BSS P 93, ranking this model 13. place among trailers (OT4) in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 681 distinct vehicles and 13,385 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 681 |
| Recorded inspections | 13,385 |
| Regular inspections | 11,589 |
| Pass result | 93.5 % |
| Mileage records | 779 |
| Available period | Sep 23, 2008 – Sep 18, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 11,589. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 11,589 | 93.5 % |
| Evidencní kontrola | 1,127 | — |
| Opakovaná | 618 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 29 | — |
| Pred registrací | 10 | — |
| On-request inspection zákazníka | 9 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
| Historického vozidla | 1 | — |
Z 11,588 regular inspections with a known result passed 10,840, tedy 93.5 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 10,840 | 93.5 % |
| Result 2 | 575 | 5.0 % |
| Result 3 | 173 | 1.5 % |
| Other / not stated | 1 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 6.2.9.7.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 370 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 318 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 261 |
| 1.1.16.5.1 | A | Některá prachovka brzdového válce / válečkuje poškozená, ale plní svoji funkci. | 225 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 169 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 144 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 107 |
| 1.1.8.1.1 | A | Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. | 106 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 90 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 86 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 62 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 60 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 55 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 39 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 38 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 835 | 774 |
| 2025 | 1,237 | 1,116 |
| 2024 | 1,711 | 1,563 |
| 2023 | 252 | 226 |
| 2022 | 316 | 281 |
| 2021 | 469 | 431 |
| 2020 | 662 | 598 |
| 2019 | 239 | 190 |
| 2018 | 407 | 313 |
| 2017 | 1,335 | 1,096 |
| 2016 | 1,578 | 1,355 |
| 2015 | 448 | 369 |
| 2014 | 292 | 242 |
| 2013 | 489 | 426 |
| 2012 | 693 | 608 |
| 2011 | 343 | 285 |
| 2010 | 313 | 252 |
| 2009 | 1,681 | 1,423 |
| 2008 | 85 | 41 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BSS P53S | 957 | 24,424 | 94.4 % |
| ZDT NS | 693 | 8,477 | 95.5 % |
| BSS P73S | 483 | 16,358 | 94.8 % |
| BSS PS2 | 368 | 62,314 | 92.7 % |
| BSS P93S | 362 | 27,417 | 94.4 % |
| BSS PS | 333 | 23,290 | 91.7 % |
| Annaburger HTS | 304 | 2,292 | 95.2 % |
| Fliegl ASW | 242 | 1,393 | 87.8 % |
| BSS P 73 | 201 | 4,207 | 93.8 % |
| Wielton PRS-3S | 191 | 610 | 97.7 % |
| BSS PZS | 169 | 6,235 | 94.2 % |
| Pronar T 023 | 166 | 1,315 | 93.6 % |
| BSS P 93 (current model) | 163 | 11,589 | 93.5 % |
| Pronar T | 158 | 1,288 | 97.6 % |
| Pronar T 026 | 150 | 973 | 94.9 % |
| PZS 50 | 139 | 5,966 | 93.3 % |
| NS 900 | 118 | 4,718 | 93.4 % |
| Fliegl TMK | 93 | 371 | 93.5 % |
| ZDT Mega | 91 | 1,330 | 97.8 % |
| BSS P 53 | 79 | 2,984 | 95.0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.