Inne modele marki Dacia
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 18 296 samochodów osobowych linii modelowej Dacia Dokker, co daje temu modelowi 56. miejsce wśród samochodów osobowych (M1) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 20 137 różnych pojazdów i 121 387 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 20 137 |
| Zarejestrowane badania | 121 387 |
| Badania okresowe | 106 695 |
| Wynik „pozytywny” | 94,8 % |
| Rekordy z przebiegiem | 121 112 |
| Dostępny okres | 20.11.2013 – 18.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 106 695. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 106 695 | 94,8 % |
| Evidencní kontrola | 9 283 | — |
| Opakovaná | 4 131 | — |
| Pred registrací | 909 | — |
| Na wniosek zákazníka | 274 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 26 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 26 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 20 | — |
| Technická silniční kontrola | 13 | — |
| Narízená technická prohlídka | 6 | — |
| TSK - Opakovaná | 4 | — |
Z 105 584 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 100 067, tedy 94,8 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 100 067 | 94,8 % |
| Wynik 2 | 4 152 | 3,9 % |
| Wynik 3 | 1 365 | 1,3 % |
| Inny / nie podano | 1 111 | 1,1 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 3.2.1.2. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Uszkodzenia zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 031 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 739 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 532 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 363 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 274 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 259 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 238 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 229 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 163 |
| 8.2.1.2.1 | B | Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem. | 141 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 134 |
| 3.5.1.1 | A | Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. | 129 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 127 |
| 3.4.2.1 | A | Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. | 123 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 117 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2013 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 14 140 | 13 367 |
| 2025 | 18 871 | 17 458 |
| 2024 | 20 178 | 18 409 |
| 2023 | 18 183 | 16 598 |
| 2022 | 17 189 | 15 021 |
| 2021 | 11 988 | 10 112 |
| 2020 | 8 955 | 7 351 |
| 2019 | 6 327 | 4 871 |
| 2018 | 3 854 | 2 825 |
| 2017 | 1 185 | 665 |
| 2016 | 294 | 12 |
| 2015 | 154 | 6 |
| 2014 | 62 | 0 |
| 2013 | 7 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Suzuki SX4 | 19 261 | 177 087 | 96,5 % |
| Ford Kuga | 19 072 | 104 783 | 96,3 % |
| Audi A3 | 18 959 | 178 886 | 94,3 % |
| Opel Corsa | 18 896 | 396 903 | 92,5 % |
| Opel Zafira | 18 583 | 259 015 | 92,3 % |
| Dacia Dokker (obecny model) | 18 296 | 106 695 | 94,8 % |
| Volkswagen Multivan | 18 068 | 142 534 | 95,0 % |
| Fiat Punto | 17 902 | 444 340 | 90,5 % |
| Renault Megane Scenic | 17 266 | 463 154 | 91,8 % |
| Honda Civic | 17 250 | 227 598 | 93,8 % |
| Peugeot 2008 | 17 207 | 76 311 | 96,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.