Inne modele marki Husqvarna
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 59 pojazdów L3E-A2 linii modelowej Husqvarna Svartpilen, co daje temu modelowi 32. miejsce wśród pojazdów kategorii L3E-A2 w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 87 różnych pojazdów i 165 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 87 |
| Zarejestrowane badania | 165 |
| Badania okresowe | 46 |
| Wynik „pozytywny” | 93,5 % |
| Rekordy z przebiegiem | 164 |
| Dostępny okres | 28.03.2019 – 14.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Evidencní kontrola, celkem 99. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 99 | — |
| Pravidelná | 46 | 93,5 % |
| Pred registrací | 18 | — |
| Opakovaná | 2 | — |
Z 46 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 43, tedy 93,5 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 43 | 93,5 % |
| Wynik 2 | 3 | 6,5 % |
| Wynik 3 | 0 | 0,0 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 5.2.3.6.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 2 |
| 0.2.2.2 | B | Způsob upevnění, provedení nebo způsob vyznačení údajů na povinném štítku výrobce svědčí o jeho pozměnění. | 1 |
| 3.3.1.2 | B | Pojazd není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. | 1 |
| 0.2.2.1.4 | B | Vyznačené údaje na povinném štítku výrobce (v případě označení výrobce vozidla, VIN/výrobní číslo podvozku) neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený), nestanoví-li výrobce jinak. | 1 |
| 4.8.2.1.4 | B | Liczba odrazek, neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2019 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 37 | 20 |
| 2025 | 36 | 15 |
| 2024 | 42 | 7 |
| 2023 | 10 | 3 |
| 2022 | 16 | 1 |
| 2021 | 18 | 0 |
| 2020 | 4 | 0 |
| 2019 | 2 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| KTM 390 | 635 | 909 | 94,8 % |
| Honda CB500XA | 560 | 858 | 98,7 % |
| Honda NSS300A | 418 | 607 | 99,0 % |
| Honda CB500FA | 396 | 769 | 97,1 % |
| Honda ADV350A | 300 | 12 | 91,7 % |
| Honda CMX500A | 295 | 390 | 96,7 % |
| Yamaha CZD300-A | 283 | 272 | 98,9 % |
| BMW G 310 | 257 | 292 | 97,6 % |
| BMW C 400 | 236 | 118 | 97,5 % |
| Honda NSS350A | 191 | 18 | 100,0 % |
| Yamaha GPD150-A | 74 | 90 | 97,8 % |
| Yamaha MTN690-U | 68 | 62 | 95,2 % |
| Kawasaki Ninja 400 | 63 | 60 | 91,7 % |
| RVM 500X | 61 | 7 | 100,0 % |
| Honda CBF300NA | 59 | 76 | 98,7 % |
| Husqvarna Svartpilen (obecny model) | 59 | 46 | 93,5 % |
| Royal Enfield Meteor | 59 | 5 | 100,0 % |
| Fantic Motor Caballero | 54 | 3 | 66,7 % |
| Cfmoto 450CL-C | 52 | 0 | — |
| Royal Enfield Classic | 51 | 3 | 66,7 % |
| Cfmoto 450SR | 50 | 0 | — |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.