Weitere Modelle der Marke Husqvarna
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 59 Fahrzeuge L3E-A2 Modelll der Baureihe Husqvarna Svartpilen, womit dieses Modelll den 32. Platz unter Fahrzeugen der Klasse L3E-A2 in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 87 verschiedene Fahrzeuge und 165 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 87 |
| Erfasste Prüfungen | 165 |
| Regelmäßige Prüfungen | 46 |
| Ergebnis „bestanden“ | 93,5 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 164 |
| Verfügbarer Zeitraum | 28.03.2019 – 14.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Evidencní kontrola, celkem 99. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 99 | — |
| Pravidelná | 46 | 93,5 % |
| Pred registrací | 18 | — |
| Opakovaná | 2 | — |
Z 46 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 43, tedy 93,5 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 43 | 93,5 % |
| Ergebnis 2 | 3 | 6,5 % |
| Ergebnis 3 | 0 | 0,0 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 5.2.3.6.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 2 |
| 0.2.2.2 | B | Způsob upevnění, provedení nebo způsob vyznačení údajů na povinném štítku výrobce svědčí o jeho pozměnění. | 1 |
| 3.3.1.2 | B | Fahrzeug není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. | 1 |
| 0.2.2.1.4 | B | Vyznačené údaje na povinném štítku výrobce (v případě označení výrobce vozidla, VIN/výrobní číslo podvozku) neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený), nestanoví-li výrobce jinak. | 1 |
| 4.8.2.1.4 | B | Anzahl odrazek, neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2019 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 37 | 20 |
| 2025 | 36 | 15 |
| 2024 | 42 | 7 |
| 2023 | 10 | 3 |
| 2022 | 16 | 1 |
| 2021 | 18 | 0 |
| 2020 | 4 | 0 |
| 2019 | 2 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| KTM 390 | 635 | 909 | 94,8 % |
| Honda CB500XA | 560 | 858 | 98,7 % |
| Honda NSS300A | 418 | 607 | 99,0 % |
| Honda CB500FA | 396 | 769 | 97,1 % |
| Honda ADV350A | 300 | 12 | 91,7 % |
| Honda CMX500A | 295 | 390 | 96,7 % |
| Yamaha CZD300-A | 283 | 272 | 98,9 % |
| BMW G 310 | 257 | 292 | 97,6 % |
| BMW C 400 | 236 | 118 | 97,5 % |
| Honda NSS350A | 191 | 18 | 100,0 % |
| Yamaha GPD150-A | 74 | 90 | 97,8 % |
| Yamaha MTN690-U | 68 | 62 | 95,2 % |
| Kawasaki Ninja 400 | 63 | 60 | 91,7 % |
| RVM 500X | 61 | 7 | 100,0 % |
| Honda CBF300NA | 59 | 76 | 98,7 % |
| Husqvarna Svartpilen (aktuelles Modell) | 59 | 46 | 93,5 % |
| Royal Enfield Meteor | 59 | 5 | 100,0 % |
| Fantic Motor Caballero | 54 | 3 | 66,7 % |
| Cfmoto 450CL-C | 52 | 0 | — |
| Royal Enfield Classic | 51 | 3 | 66,7 % |
| Cfmoto 450SR | 50 | 0 | — |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.