Inne modele marki Inpro
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 366 przyczep linii modelowej Inpro PV, co daje temu modelowi 53. miejsce wśród przyczep (O1) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 974 różnych pojazdów i 3 859 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 974 |
| Zarejestrowane badania | 3 859 |
| Badania okresowe | 3 305 |
| Wynik „pozytywny” | 90,9 % |
| Rekordy z przebiegiem | 89 |
| Dostępny okres | 20.10.2008 – 17.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 3 305. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 3 305 | 90,9 % |
| Opakovaná | 288 | — |
| Evidencní kontrola | 262 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
Z 3 305 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 3 003, tedy 90,9 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 3 003 | 90,9 % |
| Wynik 2 | 269 | 8,1 % |
| Wynik 3 | 33 | 1,0 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 4.11.1.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 30 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 29 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 28 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 11 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 11 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 9 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 7 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 5 |
| 4.2.3.1.4 | A | Svítilna je umístěna na pohyblivých částech, nebo její umístění na pohyblivých částech není v souladu s požadavky. | 4 |
| 4.8.2.1.1 | B | Pojazd není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 4 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 4 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 4 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 3 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 6.2.4.1.1 | B | Podlaha je ve zhoršeném stavu (např. děravá, nadměrně zkorodovaná, uvolněná) nebo neodpovídá požadavkům. | 3 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 265 | 240 |
| 2025 | 192 | 178 |
| 2024 | 319 | 284 |
| 2023 | 324 | 287 |
| 2022 | 361 | 316 |
| 2021 | 194 | 159 |
| 2020 | 242 | 207 |
| 2019 | 323 | 271 |
| 2018 | 412 | 358 |
| 2017 | 218 | 181 |
| 2016 | 235 | 186 |
| 2015 | 203 | 170 |
| 2014 | 163 | 137 |
| 2013 | 99 | 81 |
| 2012 | 97 | 81 |
| 2011 | 86 | 72 |
| 2010 | 82 | 67 |
| 2009 | 33 | 25 |
| 2008 | 11 | 5 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Klabo K0751 | 412 | 379 | 84,4 % |
| Vario A | 411 | 7 290 | 91,6 % |
| Zaslaw PKZ | 380 | 704 | 86,8 % |
| BOB IR | 375 | 2 855 | 89,5 % |
| Neptun N7-202 | 370 | 771 | 87,2 % |
| Inpro PV (obecny model) | 366 | 3 305 | 90,9 % |
| Maro 01 | 362 | 8 445 | 91,6 % |
| Vapp PV1 | 362 | 1 785 | 94,3 % |
| Agados Hobby | 359 | 2 149 | 93,0 % |
| DV 21 | 358 | 4 343 | 94,3 % |
| Agados Titus | 357 | 761 | 94,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.