Inne modele marki Inpro
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 140 przyczep linii modelowej Inpro NSV, co daje temu modelowi 124. miejsce wśród przyczep (O1) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 149 różnych pojazdów i 176 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 149 |
| Zarejestrowane badania | 176 |
| Badania okresowe | 158 |
| Wynik „pozytywny” | 94,9 % |
| Rekordy z przebiegiem | 0 |
| Dostępny okres | 15.04.2013 – 18.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 158. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 158 | 94,9 % |
| Evidencní kontrola | 11 | — |
| Opakovaná | 7 | — |
Z 158 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 150, tedy 94,9 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 150 | 94,9 % |
| Wynik 2 | 7 | 4,4 % |
| Wynik 3 | 1 | 0,6 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 4.11.1.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 3 |
| 4.8.2.1.4 | B | Liczba odrazek, neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). | 2 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 2 |
| 6.2.12.1 | B | Držadla nebo stupačky u motocyklu chybí (jsou demontované), jsou velmi zkorodované nebojsou natolik poškozené, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 1 |
| 4.3.1.1.3 | C | Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. | 1 |
| 7.90.2.2 | B | Označení některých předepsaných údajů na vozidle je poškozené tak, že je nečitelné nebo neplní svoji funkci. | 1 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 1 |
| 0.2.3 | A | 1 | |
| 0.3.1.2 | B | Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). | 1 |
| 6.1.2.3.1 | B | Nevhodné vyústění nebo netěsnost výfukového systému motoru nebo nezávislého topení, které může způsobit pronikání (např. podlahou) výfukových plynů do kabiny nebo do prostoru pro cestující. | 1 |
| 4.4.1.1.2 | B | Nesvítí některá směrová svítilna. | 1 |
| 4.4.1.1.4 | B | Źródło světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. | 1 |
| 4.8.2.1.1 | B | Pojazd není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2013 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 85 | 78 |
| 2025 | 52 | 50 |
| 2024 | 19 | 18 |
| 2022 | 3 | 1 |
| 2021 | 6 | 1 |
| 2020 | 2 | 2 |
| 2019 | 1 | 1 |
| 2018 | 3 | 3 |
| 2017 | 1 | 1 |
| 2016 | 2 | 2 |
| 2015 | 1 | 1 |
| 2013 | 1 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Brenderup 2270U | 142 | 500 | 91,2 % |
| Kempík - | 142 | 6 411 | 89,5 % |
| Maro PTO1 | 142 | 518 | 87,6 % |
| NP 04 | 141 | 2 052 | 89,4 % |
| Wiola W3 | 141 | 674 | 87,5 % |
| Inpro NSV (obecny model) | 140 | 158 | 94,9 % |
| AK 2P | 137 | 26 754 | 89,6 % |
| Podlešák T 400 | 137 | 3 007 | 88,4 % |
| RS 01 | 137 | 2 831 | 93,3 % |
| Tema 9 | 137 | 181 | 74,0 % |
| Netovární Výroba - | 132 | 2 811 | 89,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.