Inne modele marki Kawasaki
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 241 pojazdów LC linii modelowej Kawasaki KLE 500, co daje temu modelowi 73. miejsce wśród pojazdów kategorii LC w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 719 różnych pojazdów i 4 570 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 719 |
| Zarejestrowane badania | 4 570 |
| Badania okresowe | 2 954 |
| Wynik „pozytywny” | 96,2 % |
| Rekordy z przebiegiem | 4 536 |
| Dostępny okres | 24.09.2008 – 16.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 2 954. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 954 | 96,2 % |
| Evidencní kontrola | 1 053 | — |
| Pred registrací | 263 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 179 | — |
| Opakovaná | 105 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 9 | — |
| Na wniosek zákazníka | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
Z 2 954 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 2 843, tedy 96,2 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 2 843 | 96,2 % |
| Wynik 2 | 100 | 3,4 % |
| Wynik 3 | 11 | 0,4 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 4.11.3.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 2 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
| 3.2.1.3 | B | Uszkodzenia zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané zasklení), o velikosti větší než 1/3 výšky průhledné části zasklení na výšku, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození zasklení o velikosti větší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 6.2.12.1 | B | Držadla nebo stupačky u motocyklu chybí (jsou demontované), jsou velmi zkorodované nebojsou natolik poškozené, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 1 |
| 3.2.2.1 | B | V poli výhledu řidiče směrem dopředu (v úhlu 180°) je celkový prostup světla přes zasklení nižší než 70 %. | 1 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 8.1.1.1 | B | Hlučnost zjevně přesahuje úroveň povolenou v požadavcích. | 1 |
| 0.1.2.2 | B | Uchycení tabulky registrační značky není spolehlivé, takže tabulka registrační značky může upadnout. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 1 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 1 |
| 2.2.1.3.1 | B | Uszkodzenia volantu nebo řídítek (konstrukce), které má vliv na spolehlivé a bezpečné ovládání vozidla. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 144 | 130 |
| 2025 | 145 | 123 |
| 2024 | 163 | 114 |
| 2023 | 202 | 138 |
| 2022 | 257 | 176 |
| 2021 | 220 | 132 |
| 2020 | 212 | 113 |
| 2019 | 219 | 105 |
| 2018 | 399 | 283 |
| 2017 | 362 | 223 |
| 2016 | 368 | 229 |
| 2015 | 306 | 204 |
| 2014 | 316 | 196 |
| 2013 | 285 | 188 |
| 2012 | 259 | 174 |
| 2011 | 262 | 167 |
| 2010 | 221 | 141 |
| 2009 | 214 | 116 |
| 2008 | 16 | 2 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda VT750C | 250 | 6 392 | 96,7 % |
| Ducati Hypermotard | 248 | 890 | 93,1 % |
| Triumph Rocket | 247 | 1 148 | 96,4 % |
| Yamaha XT 600 | 244 | 6 141 | 95,9 % |
| Aprilia Leonardo | 243 | 3 799 | 96,1 % |
| Kawasaki KLE 500 (obecny model) | 241 | 2 954 | 96,2 % |
| Qingqi Yuki | 241 | 6 755 | 95,0 % |
| Kawasaki VN 1500 | 239 | 2 582 | 94,8 % |
| Piaggio X9 | 239 | 3 149 | 95,9 % |
| Yamaha XJ 600 | 239 | 6 022 | 95,4 % |
| Yamaha TDM 900 | 236 | 2 469 | 96,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.