Inne modele marki Keeway
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 157 pojazdów L3E-A1 linii modelowej Keeway Cityblade, co daje temu modelowi 22. miejsce wśród pojazdów kategorii L3E-A1 w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 314 różnych pojazdów i 517 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 314 |
| Zarejestrowane badania | 517 |
| Badania okresowe | 330 |
| Wynik „pozytywny” | 99,1 % |
| Rekordy z przebiegiem | 511 |
| Dostępny okres | 30.06.2015 – 11.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 330. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 330 | 99,1 % |
| Evidencní kontrola | 185 | — |
| Opakovaná | 1 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 330 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 327, tedy 99,1 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 327 | 99,1 % |
| Wynik 2 | 3 | 0,9 % |
| Wynik 3 | 0 | 0,0 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 7.5.1.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 7.5.1.1 | B | Pojazd není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 2 |
| 6.2.12.1 | B | Držadla nebo stupačky u motocyklu chybí (jsou demontované), jsou velmi zkorodované nebojsou natolik poškozené, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2015 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 82 | 75 |
| 2025 | 80 | 65 |
| 2024 | 74 | 43 |
| 2023 | 75 | 38 |
| 2022 | 70 | 42 |
| 2021 | 45 | 29 |
| 2020 | 37 | 25 |
| 2019 | 31 | 12 |
| 2018 | 13 | 1 |
| 2017 | 6 | 0 |
| 2016 | 2 | 0 |
| 2015 | 2 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Honda WW125A | 1 938 | 1 845 | 97,9 % |
| Honda NSS125AD | 1 203 | 1 651 | 98,9 % |
| Honda SH125AD | 606 | 1 314 | 98,3 % |
| Maxon Matador | 509 | 877 | 96,9 % |
| Piaggio Medley | 490 | 616 | 98,1 % |
| Yamaha GPD125-A | 476 | 1 007 | 98,6 % |
| Honda WW 125 | 446 | 767 | 98,0 % |
| Maxon Optimus | 408 | 83 | 97,6 % |
| Kentoya Viking | 399 | 898 | 96,1 % |
| Honda NSC110MPD | 370 | 1 361 | 98,2 % |
| Kymco NEW | 185 | 214 | 96,3 % |
| Benelli BN125 | 176 | 97 | 95,9 % |
| SYM JET 14 | 168 | 218 | 96,3 % |
| Honda NSC110 | 167 | 118 | 94,9 % |
| Kentoya Phoenix | 162 | 220 | 96,8 % |
| Keeway Cityblade (obecny model) | 157 | 330 | 99,1 % |
| Peugeot Django | 153 | 183 | 94,0 % |
| Torrot Muvi | 150 | 609 | 97,2 % |
| Kentoya Hamster | 144 | 234 | 94,9 % |
| Yamaha GPD125 | 142 | 316 | 98,1 % |
| Honda WW125s | 130 | 0 | — |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.