Inne modele marki Kentoya
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 162 pojazdów L3E-A1 linii modelowej Kentoya Phoenix, co daje temu modelowi 21. miejsce wśród pojazdów kategorii L3E-A1 w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 231 różnych pojazdów i 359 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 231 |
| Zarejestrowane badania | 359 |
| Badania okresowe | 220 |
| Wynik „pozytywny” | 96,8 % |
| Rekordy z przebiegiem | 358 |
| Dostępny okres | 30.04.2018 – 14.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 220. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 220 | 96,8 % |
| Evidencní kontrola | 133 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
| Na wniosek zákazníka | 1 | — |
Z 220 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 213, tedy 96,8 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 213 | 96,8 % |
| Wynik 2 | 7 | 3,2 % |
| Wynik 3 | 0 | 0,0 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 4.11.2.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 4.4.1.2.2 | B | Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. | 1 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 1 |
| 4.3.2.2.1 | B | Narušená funkce ovládacího zařízení - brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2018 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 84 | 68 |
| 2025 | 82 | 54 |
| 2024 | 42 | 18 |
| 2023 | 33 | 12 |
| 2022 | 81 | 60 |
| 2021 | 19 | 8 |
| 2020 | 9 | 0 |
| 2019 | 6 | 0 |
| 2018 | 3 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Honda WW125A | 1 938 | 1 845 | 97,9 % |
| Honda NSS125AD | 1 203 | 1 651 | 98,9 % |
| Honda SH125AD | 606 | 1 314 | 98,3 % |
| Maxon Matador | 509 | 877 | 96,9 % |
| Piaggio Medley | 490 | 616 | 98,1 % |
| Yamaha GPD125-A | 476 | 1 007 | 98,6 % |
| Honda WW 125 | 446 | 767 | 98,0 % |
| Maxon Optimus | 408 | 83 | 97,6 % |
| Kentoya Viking | 399 | 898 | 96,1 % |
| Honda NSC110MPD | 370 | 1 361 | 98,2 % |
| Yamaha YP125RA | 193 | 393 | 98,0 % |
| Kymco NEW | 185 | 214 | 96,3 % |
| Benelli BN125 | 176 | 97 | 95,9 % |
| SYM JET 14 | 168 | 218 | 96,3 % |
| Honda NSC110 | 167 | 118 | 94,9 % |
| Kentoya Phoenix (obecny model) | 162 | 220 | 96,8 % |
| Keeway Cityblade | 157 | 330 | 99,1 % |
| Peugeot Django | 153 | 183 | 94,0 % |
| Torrot Muvi | 150 | 609 | 97,2 % |
| Kentoya Hamster | 144 | 234 | 94,9 % |
| Yamaha GPD125 | 142 | 316 | 98,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.