Inne modele marki Longjia
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 87 pojazdów LC linii modelowej Longjia Maxx, co daje temu modelowi 196. miejsce wśród pojazdów kategorii LC w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 235 różnych pojazdów i 1 026 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 235 |
| Zarejestrowane badania | 1 026 |
| Badania okresowe | 747 |
| Wynik „pozytywny” | 94,4 % |
| Rekordy z przebiegiem | 1 025 |
| Dostępny okres | 18.10.2011 – 15.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 747. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 747 | 94,4 % |
| Evidencní kontrola | 239 | — |
| Opakovaná | 38 | — |
| Na wniosek zákazníka | 1 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 747 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 705, tedy 94,4 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 705 | 94,4 % |
| Wynik 2 | 38 | 5,1 % |
| Wynik 3 | 4 | 0,5 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 4.11.1.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2011 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 63 | 63 |
| 2025 | 106 | 92 |
| 2024 | 104 | 82 |
| 2023 | 91 | 71 |
| 2022 | 89 | 64 |
| 2021 | 96 | 65 |
| 2020 | 87 | 63 |
| 2019 | 104 | 69 |
| 2018 | 117 | 86 |
| 2017 | 90 | 69 |
| 2016 | 40 | 21 |
| 2015 | 19 | 2 |
| 2014 | 11 | 0 |
| 2013 | 2 | 0 |
| 2012 | 6 | 0 |
| 2011 | 1 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Harley-Davidson Flstf | 91 | 513 | 96,7 % |
| Suzuki LS 650 | 90 | 1 800 | 94,7 % |
| Yamaha XVS | 90 | 3 821 | 96,5 % |
| Kawasaki KLR 650 | 88 | 1 727 | 96,0 % |
| Piaggio FLY 125 | 88 | 540 | 85,6 % |
| Longjia Maxx (obecny model) | 87 | 747 | 94,4 % |
| Suzuki GSX 750 | 87 | 2 434 | 93,6 % |
| Suzuki VL 800 | 87 | 1 461 | 97,4 % |
| Honda CBF 1000 | 86 | 2 532 | 97,7 % |
| Suzuki DR 800 | 85 | 1 798 | 96,3 % |
| Yamaha YP 250 | 85 | 2 560 | 96,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.