Inne modele marki Harley-Davidson
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 91 pojazdów LC linii modelowej Harley-Davidson Flstf, co daje temu modelowi 191. miejsce wśród pojazdów kategorii LC w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 246 różnych pojazdów i 914 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 246 |
| Zarejestrowane badania | 914 |
| Badania okresowe | 513 |
| Wynik „pozytywny” | 96,7 % |
| Rekordy z przebiegiem | 899 |
| Dostępny okres | 27.03.2009 – 15.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 513. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 513 | 96,7 % |
| Evidencní kontrola | 143 | — |
| Pred registrací | 131 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 108 | — |
| Opakovaná | 17 | — |
| Na wniosek zákazníka | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 513 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 496, tedy 96,7 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 496 | 96,7 % |
| Wynik 2 | 17 | 3,3 % |
| Wynik 3 | 0 | 0,0 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 4.7.1.2.3. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 4.7.1.2.3 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená změna nebo úprava zdroje světla. | 5 |
| 4.1.4.5.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro potkávací nebo dálkové světlo použit nehomologovaný světlomet (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 5 |
| 4.4.3.3.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro směrové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 5 |
| 7.8.3.2 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 7. 2002, stupnice rychloměru není uvedena v km/h. | 5 |
| 4.3.3.4.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002 pro brzdové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 5 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 5 |
| 4.2.3.4.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro obrysovou svítilnu použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 5 |
| 4.8.2.2.1 | B | Použita nehomologovaná / neschválená odrazka. | 4 |
| 3.3.1.3 | B | U vozidla, není-li stanoveno jinak, použito neschválené / nehomologované zařízením pro nepřímý výhled nebo u vozidla schváleného po 1. 1. 2002 není na jeho použití (např. DOT) udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 4 |
| 7.5.1.1 | B | Pojazd není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 4.8.2.2.3 | B | Použity nehomologované pruhy pro nápadné značení. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2009 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 63 | 49 |
| 2025 | 65 | 37 |
| 2024 | 80 | 44 |
| 2023 | 67 | 38 |
| 2022 | 64 | 31 |
| 2021 | 54 | 24 |
| 2020 | 44 | 16 |
| 2019 | 48 | 19 |
| 2018 | 63 | 32 |
| 2017 | 58 | 33 |
| 2016 | 51 | 30 |
| 2015 | 54 | 34 |
| 2014 | 44 | 28 |
| 2013 | 41 | 22 |
| 2012 | 45 | 28 |
| 2011 | 28 | 21 |
| 2010 | 24 | 12 |
| 2009 | 21 | 15 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Gilera Nexus 500 | 93 | 1 182 | 95,9 % |
| Jonway DT | 93 | 694 | 95,7 % |
| Suzuki GSR 600 | 93 | 4 088 | 97,1 % |
| Triumph Sprint | 92 | 889 | 95,2 % |
| Yamaha V-MAX | 92 | 1 250 | 94,8 % |
| Harley-Davidson Flstf (obecny model) | 91 | 513 | 96,7 % |
| Suzuki LS 650 | 90 | 1 800 | 94,7 % |
| Yamaha XVS | 90 | 3 821 | 96,5 % |
| Kawasaki KLR 650 | 88 | 1 727 | 96,0 % |
| Piaggio FLY 125 | 88 | 540 | 85,6 % |
| Longjia Maxx | 87 | 747 | 94,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.