Inne modele marki New Holland
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 8 pojazdów T1 linii modelowej New Holland T8030, co daje temu modelowi 267. miejsce wśród pojazdów kategorii T1 w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 44 różnych pojazdów i 264 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 44 |
| Zarejestrowane badania | 264 |
| Badania okresowe | 202 |
| Wynik „pozytywny” | 95,6 % |
| Rekordy z przebiegiem | 222 |
| Dostępny okres | 02.08.2010 – 27.08.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 202. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 202 | 95,6 % |
| Evidencní kontrola | 47 | — |
| Opakovaná | 8 | — |
| Pred registrací | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 3 | — |
Z 181 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 173, tedy 95,6 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 173 | 95,6 % |
| Wynik 2 | 6 | 3,3 % |
| Wynik 3 | 2 | 1,1 % |
| Inny / nie podano | 21 | 11,6 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 7.7.2. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 7.7.2 | A | Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. | 1 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 1 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2010 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 7 | 7 |
| 2025 | 15 | 12 |
| 2024 | 17 | 15 |
| 2023 | 21 | 17 |
| 2022 | 27 | 22 |
| 2021 | 11 | 8 |
| 2020 | 27 | 24 |
| 2019 | 28 | 22 |
| 2018 | 18 | 13 |
| 2017 | 7 | 4 |
| 2016 | 24 | 13 |
| 2015 | 18 | 15 |
| 2014 | 6 | 6 |
| 2013 | 8 | 4 |
| 2012 | 12 | 9 |
| 2011 | 16 | 9 |
| 2010 | 2 | 2 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| New Holland T7.235 | 9 | 162 | 98,5 % |
| ZTS 16245 | 9 | 529 | 96,6 % |
| Škoda 30 | 9 | 230 | 94,9 % |
| Massey Ferguson 7499 | 8 | 153 | 91,9 % |
| Mccormick MC | 8 | 195 | 97,3 % |
| New Holland T8030 (obecny model) | 8 | 202 | 95,6 % |
| New Holland TG285 | 8 | 149 | 94,7 % |
| Zetor 5545 | 8 | 1 032 | 94,9 % |
| Zetor 6320 | 8 | 548 | 95,9 % |
| John Deere 5100M | 7 | 146 | 98,5 % |
| John Deere 8210 | 7 | 208 | 95,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.