Inne modele marki NP
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 12 przyczep linii modelowej NP 01, co daje temu modelowi 477. miejsce wśród przyczep (O1) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 194 różnych pojazdów i 2 088 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 194 |
| Zarejestrowane badania | 2 088 |
| Badania okresowe | 1 818 |
| Wynik „pozytywny” | 92,6 % |
| Rekordy z przebiegiem | 242 |
| Dostępny okres | 20.10.2008 – 11.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 1 818. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 818 | 92,6 % |
| Evidencní kontrola | 142 | — |
| Opakovaná | 121 | — |
| Na wniosek zákazníka | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
Z 1 818 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 1 684, tedy 92,6 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 1 684 | 92,6 % |
| Wynik 2 | 110 | 6,1 % |
| Wynik 3 | 24 | 1,3 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 4.10.3.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 2 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 2 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 2 |
| 4.8.2.1.4 | B | Liczba odrazek, neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). | 1 |
| 4.5.4.1.1 | B | Pojazd není vybaveno / dovybaveno předepsanou zadní mlhovou svítilnou na straně přivrácené do středu vozovky. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 4.8.2.1.7 | B | Umístění odrazek na vozidle, nesplňuje požadavky na jejich uspořádání, orientaci, třídu odrazky nebo umístění vzhledem k šířce, výšce nebo délce vozidla, úhlovému naklopení všemi směry (±3°) či orientaci montáže (TOP) nebo podmínky jejich geometrické viditelnosti. | 1 |
| 4.8.1.1.4 | B | Odrazka poškozená tak, že stav poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 1 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 1 |
| 4.8.2.1.5 | B | Odrazky, není-li stanoveno jinak, vyzařují směrem dopředu odražené světlo jiné barvy než bílé, směrem dozadu odražené světlo jiné barvy než červené a směrem do stran odražené světlo jiné barvy než oranžové. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 4.4.1.1.2 | B | Nesvítí některá směrová svítilna. | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 18 | 16 |
| 2025 | 33 | 30 |
| 2024 | 30 | 26 |
| 2023 | 77 | 73 |
| 2022 | 71 | 59 |
| 2021 | 48 | 37 |
| 2020 | 59 | 52 |
| 2019 | 102 | 87 |
| 2018 | 79 | 65 |
| 2017 | 82 | 61 |
| 2016 | 82 | 74 |
| 2015 | 201 | 176 |
| 2014 | 180 | 160 |
| 2013 | 163 | 143 |
| 2012 | 163 | 149 |
| 2011 | 257 | 228 |
| 2010 | 221 | 193 |
| 2009 | 204 | 174 |
| 2008 | 18 | 15 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Stema MT | 13 | 93 | 92,5 % |
| Agados VZ-Exclusiv | 12 | 243 | 95,1 % |
| Bobek 1 | 12 | 188 | 95,7 % |
| Heinemann BA | 12 | 65 | 87,7 % |
| LPB 207 | 12 | 1 785 | 90,7 % |
| NP 01 (obecny model) | 12 | 1 818 | 92,6 % |
| Sport Jacht D2G | 12 | 294 | 86,4 % |
| Svoboda Gallen | 12 | 86 | 93,0 % |
| Svoboda SV5 | 12 | 233 | 83,3 % |
| Autotechnik 1B | 11 | 131 | 86,3 % |
| Autotechnik 1B-600 | 11 | 164 | 86,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.