Inne modele marki Piaggio
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 984 pojazdów LC linii modelowej Piaggio Beverly, co daje temu modelowi 15. miejsce wśród pojazdów kategorii LC w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 2 081 różnych pojazdów i 8 351 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 2 081 |
| Zarejestrowane badania | 8 351 |
| Badania okresowe | 4 788 |
| Wynik „pozytywny” | 96,7 % |
| Rekordy z przebiegiem | 8 218 |
| Dostępny okres | 05.09.2008 – 18.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 4 788. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 4 788 | 96,7 % |
| Evidencní kontrola | 2 060 | — |
| Pred registrací | 883 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 452 | — |
| Opakovaná | 147 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 10 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 8 | — |
| Na wniosek zákazníka | 2 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 4 788 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 4 630, tedy 96,7 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 4 630 | 96,7 % |
| Wynik 2 | 147 | 3,1 % |
| Wynik 3 | 11 | 0,2 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 4.11.2.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 12 |
| 4.7.2.2 | A | Pro osvětlení zadní tabulky registrační značky, použito nehomologované / neschválené světelné zařízení. | 3 |
| 4.8.2.1.4 | B | Liczba odrazek, neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). | 2 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 2 |
| 3.3.4.1 | A | Uszkodzenia zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.8.2.1.1 | B | Pojazd není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
| 3.3.4.2 | B | Nepřípustné úpravy (např. nálepky) nebo poškození zařízení pro nepřímý výhled, které neumožňuje řidiči poskytovat tímto zařízením předepsaný nebo jasný výhled z vozidla směrem dozadu nebo do strany popřípadě před vozidlo. | 1 |
| 0.3.2 | B | V rozporu s požadavky zákona byla na počítadle ujeté vzdálenosti provedena změna záznamu o celkové ujeté vzdálenosti vozidla. | 1 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 1 |
| 3.2.6.2 | B | U motocyklu horní hrana čelního překrytu (větrný štít) nemá předepsané zaoblení (rádius) nebo je překryt neúplný, nadměrně popraskaný nebo nedostatečně upevněný. | 1 |
| 4.11.1.3 | B | Uchycení nebo způsob montáže (např. vedení) elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, hrozí nebezpečí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 7.11.1.1 | B | U počítadla ujeté vzdálenosti zjevná manipulace s počtem ujetých kilometrů. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 597 | 417 |
| 2025 | 545 | 379 |
| 2024 | 524 | 344 |
| 2023 | 517 | 323 |
| 2022 | 604 | 347 |
| 2021 | 508 | 260 |
| 2020 | 505 | 279 |
| 2019 | 506 | 301 |
| 2018 | 640 | 418 |
| 2017 | 643 | 402 |
| 2016 | 533 | 298 |
| 2015 | 509 | 281 |
| 2014 | 411 | 202 |
| 2013 | 371 | 181 |
| 2012 | 311 | 128 |
| 2011 | 284 | 114 |
| 2010 | 174 | 64 |
| 2009 | 148 | 49 |
| 2008 | 21 | 1 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| BMW R 1150 | 1 086 | 9 337 | 97,4 % |
| Yamaha FZ6 | 1 083 | 13 237 | 96,3 % |
| Ducati Monster | 1 067 | 8 459 | 92,0 % |
| Ducati Multistrada | 1 025 | 3 324 | 96,5 % |
| Piaggio Beverly (obecny model) | 984 | 4 788 | 96,7 % |
| Jawa-Čz 250 | 949 | 18 610 | 94,2 % |
| Suzuki Intruder | 856 | 11 508 | 96,0 % |
| Maxon JJ125T-17 | 835 | 5 607 | 97,0 % |
| Kawasaki Ninja | 796 | 8 535 | 93,0 % |
| Aprilia SR | 793 | 1 212 | 95,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.