Inne modele marki Sicar
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe |
|---|---|---|
| Rasic | 55 | 245 |
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 28 samochodów ciężarowych linii modelowej Sicar Transporter, co daje temu modelowi 133. miejsce wśród samochodów ciężarowych (N1) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe |
|---|---|---|
| Rasic | 55 | 245 |
Zestawienie opiera się na 37 różnych pojazdów i 236 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 37 |
| Zarejestrowane badania | 236 |
| Badania okresowe | 229 |
| Wynik „pozytywny” | 98,7 % |
| Rekordy z przebiegiem | 235 |
| Dostępny okres | 22.08.2022 – 03.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 229. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 229 | 98,7 % |
| Na wniosek zákazníka | 3 | — |
| Evidencní kontrola | 2 | — |
| Opakovaná | 2 | — |
Z 229 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 226, tedy 98,7 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 226 | 98,7 % |
| Wynik 2 | 3 | 1,3 % |
| Wynik 3 | 0 | 0,0 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 3.2.1.2. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Uszkodzenia zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 6 |
| 3.1.1.1 | B | Překážka v poli přímého výhledu řidiče směrem dopředu v úhlu 180°, která narušuje jeho výhled dopředu či do stran nebo sledování zařízení pro nepřímý výhled. | 1 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 8.4.1.1.1 | B | Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2022 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 44 | 43 |
| 2025 | 57 | 54 |
| 2024 | 72 | 70 |
| 2023 | 29 | 28 |
| 2022 | 34 | 34 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 48 747 | 652 056 | 93,2 % |
| Ford Transit | 44 827 | 719 318 | 89,8 % |
| Fiat Ducato | 32 056 | 322 990 | 91,6 % |
| Peugeot Boxer | 25 910 | 251 137 | 91,3 % |
| Renault Master | 25 116 | 222 999 | 92,4 % |
| Renault Trafic | 19 270 | 178 372 | 92,1 % |
| Citroën Jumper | 18 562 | 180 153 | 91,3 % |
| Mercedes-Benz Sprinter | 18 189 | 203 111 | 93,3 % |
| Mercedes-Benz Vito | 14 841 | 150 433 | 92,4 % |
| Volkswagen Crafter | 13 804 | 99 739 | 94,7 % |
| Multicar M 2501 | 32 | 7 174 | 89,0 % |
| Toyota Dyna | 32 | 347 | 92,1 % |
| Fiat/Hagemann Ducato | 31 | 189 | 93,7 % |
| Iveco 35S11A | 31 | 134 | 97,8 % |
| Peugeot/Hagemann Boxer | 29 | 130 | 93,8 % |
| Sicar Transporter (obecny model) | 28 | 229 | 98,7 % |
| Volkswagen Taro | 28 | 662 | 86,9 % |
| Dodge Dakota | 27 | 330 | 88,5 % |
| Paragan Eurobox-R-XXL | 26 | 52 | 96,2 % |
| Citroën C25 | 24 | 1 035 | 87,2 % |
| Iveco 35S12 | 24 | 275 | 92,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.