Inne modele marki Z-Trailer
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Inne modele nie są jeszcze dostępne.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 114 przyczep linii modelowej Z-Trailer AT, co daje temu modelowi 80. miejsce wśród przyczep (O2) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Inne modele nie są jeszcze dostępne.
Zestawienie opiera się na 145 różnych pojazdów i 372 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 145 |
| Zarejestrowane badania | 372 |
| Badania okresowe | 262 |
| Wynik „pozytywny” | 96,6 % |
| Rekordy z przebiegiem | 0 |
| Dostępny okres | 08.01.2013 – 18.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 262. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 262 | 96,6 % |
| Evidencní kontrola | 87 | — |
| Pred registrací | 9 | — |
| Opakovaná | 7 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 6 | — |
| Na wniosek zákazníka | 1 | — |
Z 262 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 253, tedy 96,6 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 253 | 96,6 % |
| Wynik 2 | 9 | 3,4 % |
| Wynik 3 | 0 | 0,0 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 4.5.1.1.2. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 7.90.1 | B | Pojazd není označeno předepsanými údaji. | 1 |
| 4.6.1.1.2 | B | Nesvítí žádný zpětný světlomet. | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2013 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 62 | 52 |
| 2025 | 83 | 62 |
| 2024 | 45 | 37 |
| 2023 | 48 | 38 |
| 2022 | 38 | 29 |
| 2021 | 21 | 16 |
| 2020 | 24 | 13 |
| 2019 | 21 | 11 |
| 2018 | 12 | 2 |
| 2017 | 1 | 0 |
| 2016 | 7 | 2 |
| 2015 | 3 | 0 |
| 2014 | 4 | 0 |
| 2013 | 3 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| Agados Athos | 120 | 927 | 92,0 % |
| Caravelair Antares | 120 | 411 | 95,9 % |
| Holoubek Trade HB2 | 119 | 111 | 91,0 % |
| Zaslaw PKZ22B | 119 | 175 | 90,9 % |
| Monty NP | 115 | 2 425 | 93,9 % |
| Z-Trailer AT (obecny model) | 114 | 262 | 96,6 % |
| BOB 2R | 112 | 352 | 94,6 % |
| Eurowagon 22 | 112 | 282 | 97,5 % |
| Agados Puma | 110 | 456 | 95,8 % |
| Tabbert Comtesse | 110 | 919 | 94,9 % |
| PM 2000 | 109 | 1 836 | 90,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.