Inne modele marki Zetor
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 15 pojazdów T1 linii modelowej Zetor 5213, co daje temu modelowi 211. miejsce wśród pojazdów kategorii T1 w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 51 różnych pojazdów i 650 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 51 |
| Zarejestrowane badania | 650 |
| Badania okresowe | 562 |
| Wynik „pozytywny” | 95,7 % |
| Rekordy z przebiegiem | 521 |
| Dostępny okres | 10.12.2008 – 09.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 562. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 562 | 95,7 % |
| Evidencní kontrola | 58 | — |
| Opakovaná | 20 | — |
| Pred registrací | 8 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 488 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 467, tedy 95,7 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 467 | 95,7 % |
| Wynik 2 | 15 | 3,1 % |
| Wynik 3 | 6 | 1,2 % |
| Inny / nie podano | 74 | 15,2 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 6.2.9.7.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 10 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 10 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 7 |
| 3.2.1.2 | A | Uszkodzenia zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 6 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 6 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 5 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 4 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 4 |
| 6.2.6.3.1 | A | Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. | 3 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 3 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 3 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 3 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 2 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 2 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 2 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 29 | 26 |
| 2025 | 41 | 38 |
| 2024 | 46 | 40 |
| 2023 | 38 | 36 |
| 2022 | 50 | 45 |
| 2021 | 39 | 33 |
| 2020 | 60 | 56 |
| 2019 | 47 | 39 |
| 2018 | 44 | 41 |
| 2017 | 27 | 18 |
| 2016 | 40 | 30 |
| 2015 | 27 | 25 |
| 2014 | 26 | 21 |
| 2013 | 24 | 21 |
| 2012 | 33 | 29 |
| 2011 | 24 | 21 |
| 2010 | 26 | 21 |
| 2009 | 28 | 22 |
| 2008 | 1 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| Massey Ferguson 6460 | 15 | 126 | 81,3 % |
| New Holland TG255 | 15 | 174 | 92,8 % |
| Valtra N121 | 15 | 193 | 95,9 % |
| ZTS 16245.10 | 15 | 599 | 96,5 % |
| Zetor 10540 | 15 | 2 314 | 96,8 % |
| Zetor 5213 (obecny model) | 15 | 562 | 95,7 % |
| Case IH Farmal | 14 | 230 | 98,0 % |
| Kubota M7040 | 14 | 134 | 96,6 % |
| New Holland 8870 | 14 | 343 | 97,2 % |
| Case IH JXU 95 | 13 | 703 | 93,8 % |
| Deutz-Fahr Agrovector | 13 | 66 | 98,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.