Другие модели марки Benimar
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры |
|---|---|---|
| Mileo | 88 | 302 |
| Sport | 59 | 218 |
| Amphitryon | 34 | 70 |
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 108 легковых автомобилей модельного ряда Benimar Tessoro, что ставит эту модель на 746. место среди легковых автомобилей (M1) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры |
|---|---|---|
| Mileo | 88 | 302 |
| Sport | 59 | 218 |
| Amphitryon | 34 | 70 |
Сводка основана на 116 разных автомобилей и 531 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 116 |
| Зарегистрированные проверки | 531 |
| Периодические осмотры | 439 |
| Результат «соответствует» | 96,8 % |
| Записи с пробегом | 530 |
| Доступный период | 06.10.2017 – 31.08.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 439. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 439 | 96,8 % |
| Evidencní kontrola | 80 | — |
| Opakovaná | 11 | — |
| По запросу zákazníka | 1 | — |
Z 439 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 425, tedy 96,8 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 425 | 96,8 % |
| Результат 2 | 12 | 2,7 % |
| Результат 3 | 2 | 0,5 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 3.2.1.2. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Повреждения zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 2 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 2 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 1 |
| 4.5.1.1.1 | A | Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky. | 1 |
| 3.1.1.1 | B | Překážka v poli přímého výhledu řidiče směrem dopředu v úhlu 180°, která narušuje jeho výhled dopředu či do stran nebo sledování zařízení pro nepřímý výhled. | 1 |
| 0.3.1.2 | B | Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). | 1 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2017 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 109 | 105 |
| 2025 | 98 | 79 |
| 2024 | 103 | 89 |
| 2023 | 78 | 66 |
| 2022 | 67 | 53 |
| 2021 | 40 | 34 |
| 2020 | 24 | 13 |
| 2019 | 5 | 0 |
| 2018 | 6 | 0 |
| 2017 | 1 | 0 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Volvo V 70 | 111 | 35 701 | 93,8 % |
| Chevrolet HHR | 110 | 1 321 | 92,0 % |
| Mercedes-Benz C 300 | 110 | 1 032 | 96,9 % |
| Nissan 200 | 110 | 1 425 | 93,2 % |
| Mercedes-Benz 220 | 109 | 4 827 | 93,7 % |
| Benimar Tessoro (текущая модель) | 108 | 439 | 96,8 % |
| Opel Cascada | 108 | 622 | 97,5 % |
| Peugeot 4008 | 107 | 631 | 95,1 % |
| Renault Duster | 107 | 650 | 97,8 % |
| Volkswagen Atlas | 107 | 218 | 91,3 % |
| Alfa Romeo Tonale | 106 | 31 | 90,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.