Другие модели марки Ifor Williams
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 179 прицепов модельного ряда Ifor Williams HB, что ставит эту модель на 54. место среди прицепов (O2) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 290 разных автомобилей и 1 425 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 290 |
| Зарегистрированные проверки | 1 425 |
| Периодические осмотры | 1 079 |
| Результат «соответствует» | 94,8 % |
| Записи с пробегом | 36 |
| Доступный период | 29.09.2008 – 15.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 1 079. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 079 | 94,8 % |
| Evidencní kontrola | 154 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 81 | — |
| Pred registrací | 58 | — |
| Opakovaná | 50 | — |
| По запросу zákazníka | 3 | — |
Z 1 079 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 1 023, tedy 94,8 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 1 023 | 94,8 % |
| Результат 2 | 49 | 4,5 % |
| Результат 3 | 7 | 0,6 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.8.1.1.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 8 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 5 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 5 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 2 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 2 |
| 5.2.3.3.1 | B | Pneumatiky na téže nápravě se vzájemně liší označením výrobce pneumatiky. | 2 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 2 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 2 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 2 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 2 |
| 7.90.2.3 | B | Umístění nebo provedení některých předepsaných údajů na vozidle neodpovídá požadavkům nebo skutečnosti. | 1 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 1 |
| 6.1.6.3.2 | C | Opotřebení některých částí spojovacího zařízení u jízdní soupravy je v natolik zhoršeném technickém stavu, že je bezprostředně ohrožena bezpečnost silničního provozu (rozpojení jízdní soupravy). | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 109 | 100 |
| 2025 | 131 | 118 |
| 2024 | 121 | 100 |
| 2023 | 129 | 104 |
| 2022 | 106 | 87 |
| 2021 | 115 | 95 |
| 2020 | 103 | 78 |
| 2019 | 87 | 73 |
| 2018 | 77 | 60 |
| 2017 | 74 | 47 |
| 2016 | 54 | 35 |
| 2015 | 56 | 44 |
| 2014 | 41 | 33 |
| 2013 | 43 | 28 |
| 2012 | 66 | 30 |
| 2011 | 37 | 16 |
| 2010 | 41 | 19 |
| 2009 | 31 | 11 |
| 2008 | 4 | 1 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| VIZ Примечание VIZ | 188 | 11 962 | 92,7 % |
| Hobby Prestige | 186 | 2 219 | 96,4 % |
| Knaus W04 | 186 | 646 | 97,8 % |
| Vario DK | 184 | 5 594 | 92,8 % |
| VZ 30 | 180 | 4 167 | 91,1 % |
| Ifor Williams HB (текущая модель) | 179 | 1 079 | 94,8 % |
| WM Meyer WM | 177 | 1 005 | 90,9 % |
| Hobby 560 | 171 | 435 | 99,1 % |
| Bürstner Ventana | 167 | 1 133 | 97,4 % |
| BOB III | 158 | 1 735 | 90,4 % |
| Dethleffs Camper | 152 | 1 198 | 97,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.