Другие модели марки Hobby
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 171 прицепов модельного ряда Hobby 560, что ставит эту модель на 56. место среди прицепов (O2) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 220 разных автомобилей и 780 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 220 |
| Зарегистрированные проверки | 780 |
| Периодические осмотры | 435 |
| Результат «соответствует» | 99,1 % |
| Записи с пробегом | 13 |
| Доступный период | 11.03.2009 – 16.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 435. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 435 | 99,1 % |
| Pred registrací | 175 | — |
| Evidencní kontrola | 113 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 51 | — |
| Opakovaná | 4 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
Z 435 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 431, tedy 99,1 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 431 | 99,1 % |
| Результат 2 | 3 | 0,7 % |
| Результат 3 | 1 | 0,2 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.11.1.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 7.90.1 | B | Автомобиль není označeno předepsanými údaji. | 1 |
| 0.2.3 | A | 1 | |
| 4.3.1.1.1 | A | Nesvítí některá nepovinná (volitelná) brzdová svítilna. | 1 |
| 4.4.1.1.2 | B | Nesvítí některá směrová svítilna. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.3.1.1.3 | C | Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. | 1 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2009 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 104 | 82 |
| 2025 | 168 | 120 |
| 2024 | 103 | 70 |
| 2023 | 113 | 54 |
| 2022 | 67 | 28 |
| 2021 | 52 | 18 |
| 2020 | 28 | 12 |
| 2019 | 32 | 11 |
| 2018 | 22 | 6 |
| 2017 | 27 | 11 |
| 2016 | 14 | 3 |
| 2015 | 12 | 1 |
| 2014 | 6 | 4 |
| 2013 | 4 | 1 |
| 2012 | 9 | 3 |
| 2011 | 2 | 0 |
| 2010 | 6 | 3 |
| 2009 | 11 | 8 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| Knaus W04 | 186 | 646 | 97,8 % |
| Vario DK | 184 | 5 594 | 92,8 % |
| VZ 30 | 180 | 4 167 | 91,1 % |
| Ifor Williams HB | 179 | 1 079 | 94,8 % |
| WM Meyer WM | 177 | 1 005 | 90,9 % |
| Hobby 560 (текущая модель) | 171 | 435 | 99,1 % |
| Bürstner Ventana | 167 | 1 133 | 97,4 % |
| BOB III | 158 | 1 735 | 90,4 % |
| Dethleffs Camper | 152 | 1 198 | 97,0 % |
| Maro M | 150 | 2 701 | 91,0 % |
| Bürstner Belcanto | 147 | 869 | 97,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.