Другие модели марки KTM
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 954 транспортных средств L3E-A3 модельного ряда KTM 1290, что ставит эту модель на 2. место среди транспортных средств категории L3E-A3 в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 1 459 разных автомобилей и 3 114 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 1 459 |
| Зарегистрированные проверки | 3 114 |
| Периодические осмотры | 1 220 |
| Результат «соответствует» | 97,6 % |
| Записи с пробегом | 3 021 |
| Доступный период | 23.09.2014 – 17.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Evidencní kontrola, celkem 1 409. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 1 409 | — |
| Pravidelná | 1 220 | 97,6 % |
| Pred registrací | 444 | — |
| Opakovaná | 27 | — |
| Technická silniční kontrola | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 4 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 3 | — |
| По запросу zákazníka | 1 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 1 220 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 1 191, tedy 97,6 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 1 191 | 97,6 % |
| Результат 2 | 28 | 2,3 % |
| Результат 3 | 1 | 0,1 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.8.2.1.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.8.2.1.1 | B | Автомобиль není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 3 |
| 0.1.1 | B | Автомобиль, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek. | 2 |
| 0.1.5.3 | B | Poloha umístění registrační značky na vozidle nebo dodatečné úpravy na vozidle zapříčiňují nedostatečnou viditelnost tabulky registrační značky v některém z vymezených úhlů geometrické viditelnosti. | 1 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Автомобиль není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 8.1.1.2.2 | C | Zjevný zásah do výfukového systému, kterým je bezprostředně zatěžováno životní prostředí nadměrným hlukem. | 1 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 1 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 1 |
| 8.1.1.2.1 | B | Zařízení pro tlumení hluku ze vzduchotlakové soustavy chybí nebo je zjevně poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 0.1.2.3 | B | Způsob uchycení tabulky registrační značky neodpovídá požadavkům nebo snižuje její čitelnost. | 1 |
| 6.1.2.4.1 | B | Zjevný zásah do výfukového systému, který není v souladu s požadavky (např. ovlivňující funkci nebo bezpečnost). | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 3.3.1.3 | B | U vozidla, není-li stanoveno jinak, použito neschválené / nehomologované zařízením pro nepřímý výhled nebo u vozidla schváleného po 1. 1. 2002 není na jeho použití (např. DOT) udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 4.7.2.2 | A | Pro osvětlení zadní tabulky registrační značky, použito nehomologované / neschválené světelné zařízení. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2014 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 548 | 345 |
| 2025 | 645 | 308 |
| 2024 | 476 | 207 |
| 2023 | 366 | 122 |
| 2022 | 364 | 105 |
| 2021 | 277 | 66 |
| 2020 | 159 | 25 |
| 2019 | 128 | 21 |
| 2018 | 81 | 18 |
| 2017 | 44 | 2 |
| 2016 | 12 | 1 |
| 2015 | 13 | 0 |
| 2014 | 1 | 0 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| BMW R 1250 | 1 466 | 1 081 | 99,4 % |
| KTM 1290 (текущая модель) | 954 | 1 220 | 97,6 % |
| Kawasaki Z900 | 553 | 592 | 95,1 % |
| KTM 790 | 504 | 457 | 96,3 % |
| BMW R | 473 | 1 263 | 97,1 % |
| BMW R 1300 | 460 | 9 | 100,0 % |
| Honda NC750XA | 397 | 1 024 | 98,3 % |
| Yamaha XTZ690 | 391 | 246 | 95,9 % |
| BMW F 900 | 365 | 92 | 97,8 % |
| Kawasaki Vulcan | 351 | 793 | 97,2 % |
| Honda NC750XD | 338 | 595 | 97,8 % |
| Ducati Scrambler | 330 | 539 | 95,7 % |
| Honda CB650RA | 311 | 204 | 97,1 % |
| Kawasaki Z650 | 297 | 303 | 98,0 % |
| Indian Motorcycle Scout | 289 | 368 | 92,9 % |
| KTM 890 | 265 | 37 | 97,3 % |
| BMW F 850 | 249 | 249 | 98,8 % |
| Moto Guzzi V85 | 241 | 150 | 98,7 % |
| Triumph Tiger 1200 | 240 | 166 | 100,0 % |
| Cfmoto 800MT | 231 | 10 | 100,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.