Другие модели марки KTM
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 36 транспортных средств LC модельного ряда KTM 525, что ставит эту модель на 368. место среди транспортных средств категории LC в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 195 разных автомобилей и 1 056 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 195 |
| Зарегистрированные проверки | 1 056 |
| Периодические осмотры | 621 |
| Результат «соответствует» | 92,6 % |
| Записи с пробегом | 924 |
| Доступный период | 08.09.2008 – 14.08.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 621. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 621 | 92,6 % |
| Evidencní kontrola | 350 | — |
| Opakovaná | 39 | — |
| Pred registrací | 26 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 15 | — |
| По запросу zákazníka | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
Z 621 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 575, tedy 92,6 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 575 | 92,6 % |
| Результат 2 | 43 | 6,9 % |
| Результат 3 | 3 | 0,5 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.8.2.1.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.8.2.1.1 | B | Автомобиль není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 2 |
| 6.1.7.9 | B | Povinný ochranný kryt řetězu / řemenice u převodového ústrojí je poškozen natolik, že neplní svůj účel nebo neodpovídá požadavkům nebo chybí (např. u motocyklu). | 1 |
| 4.12.2.2 | B | Povinná kontrolka činnosti / signalizace poruchy /zapojení obvodu (optická nebo zvuková) světelného zařízení (jiného) nebo světelného systému, je-li vyžadována, chybí. | 1 |
| 7.8.2 | B | Rychloměr není zjevně funkční. | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 4.12.2.1.2 | B | Skutečný stav zapojených (jiných) světelných zařízení neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). | 1 |
| 7.7.1 | B | Zvukové výstražné zařízení motorového vozidla, je-li vyžadováno, nefunguje nebo chybí. | 1 |
| 0.1.5.2 | B | Таблица registrační značky není umístěná kolmo k podélné střední rovině vozidla (vychýlení do boku) nebo není její spodní hrana přibližně vodorovná s vozovkou nebo úhly naklopení tabulky registrační značky (od vozovky nebo k vozovce) překračují povolené hodnoty. | 1 |
| 1.1.13.1.1 | B | Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. | 1 |
| 6.2.10.3 | B | Způsob montáže krytu kola / blatníku na vozidle (jeho umístění, výška od kola) neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 7.11.2.2 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, je-li vyžadováno, chybí. | 1 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 28 | 21 |
| 2025 | 28 | 16 |
| 2024 | 39 | 20 |
| 2023 | 34 | 21 |
| 2022 | 39 | 18 |
| 2021 | 47 | 19 |
| 2020 | 43 | 19 |
| 2019 | 45 | 26 |
| 2018 | 47 | 28 |
| 2017 | 62 | 34 |
| 2016 | 72 | 36 |
| 2015 | 101 | 63 |
| 2014 | 69 | 44 |
| 2013 | 75 | 56 |
| 2012 | 69 | 43 |
| 2011 | 83 | 58 |
| 2010 | 70 | 44 |
| 2009 | 90 | 50 |
| 2008 | 15 | 5 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Aprilia SR 125 | 36 | 876 | 95,5 % |
| Harley-Davidson FXD | 36 | 760 | 95,0 % |
| Harley-Davidson XL 1200N | 36 | 490 | 94,3 % |
| Honda VT600 | 36 | 4 435 | 94,3 % |
| Jawa Classic | 36 | 682 | 97,1 % |
| KTM 525 (текущая модель) | 36 | 621 | 92,6 % |
| Aprilia SL 1000 | 35 | 708 | 94,9 % |
| Kawasaki ZX 750 | 35 | 987 | 91,8 % |
| Kawasaki ZZR 1100 | 35 | 531 | 94,9 % |
| Qingqi Yuki 125 | 35 | 1 770 | 92,5 % |
| Riya RY125T-13 | 35 | 324 | 96,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.