Другие модели марки Lexus
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 492 легковых автомобилей модельного ряда Lexus IS, что ставит эту модель на 416. место среди легковых автомобилей (M1) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 825 разных автомобилей и 9 823 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 825 |
| Зарегистрированные проверки | 9 823 |
| Периодические осмотры | 7 069 |
| Результат «соответствует» | 94,4 % |
| Записи с пробегом | 9 773 |
| Доступный период | 12.09.2008 – 18.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 7 069. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 7 069 | 94,4 % |
| Evidencní kontrola | 1 917 | — |
| Pred registrací | 334 | — |
| Opakovaná | 273 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 183 | — |
| По запросу zákazníka | 28 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 11 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 3 | — |
| Technická silniční kontrola | 2 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 2 | — |
| Narízená technická prohlídka | 1 | — |
Z 6 821 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 6 438, tedy 94,4 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 6 438 | 94,4 % |
| Результат 2 | 276 | 4,0 % |
| Результат 3 | 107 | 1,6 % |
| Другое / не указано | 248 | 3,6 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.11.2.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 99 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 47 |
| 3.2.1.2 | A | Повреждения zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 44 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 30 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 24 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 19 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 16 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 15 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 11 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 10 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 8 |
| 8.2.2.2.1.8 | B | Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. | 7 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 7 |
| 8.2.2.2.1.1 | B | Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. | 6 |
| 4.11.2.2 | B | Způsob spojení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům (např. mimo svorkovnici vozidla) nebo hrozí nebezpečí přerušení spojení. | 5 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 538 | 490 |
| 2025 | 652 | 581 |
| 2024 | 771 | 627 |
| 2023 | 755 | 619 |
| 2022 | 807 | 609 |
| 2021 | 844 | 633 |
| 2020 | 795 | 615 |
| 2019 | 805 | 609 |
| 2018 | 785 | 586 |
| 2017 | 486 | 294 |
| 2016 | 412 | 238 |
| 2015 | 484 | 259 |
| 2014 | 393 | 231 |
| 2013 | 359 | 216 |
| 2012 | 294 | 171 |
| 2011 | 277 | 140 |
| 2010 | 222 | 103 |
| 2009 | 117 | 39 |
| 2008 | 27 | 9 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Hyundai Sonata | 500 | 15 118 | 90,7 % |
| Porsche Boxster | 500 | 5 517 | 97,1 % |
| Dodge Caliber | 498 | 6 182 | 91,5 % |
| Volkswagen Tayron | 498 | 5 | 100,0 % |
| Tesla Модель | 496 | 161 | 91,3 % |
| Lexus IS (текущая модель) | 492 | 7 069 | 94,4 % |
| Mercedes-Benz E 320 | 492 | 19 664 | 94,7 % |
| Audi S5 | 487 | 3 085 | 97,2 % |
| Mitsubishi Grandis | 487 | 5 134 | 92,7 % |
| Mercedes-AMG AMG | 485 | 2 444 | 98,3 % |
| Škoda 110 | 471 | 10 841 | 92,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.