Другие модели марки Malaguti
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 41 транспортных средств LC модельного ряда Malaguti Phantom, что ставит эту модель на 332. место среди транспортных средств категории LC в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 215 разных автомобилей и 890 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 215 |
| Зарегистрированные проверки | 890 |
| Периодические осмотры | 530 |
| Результат «соответствует» | 93,2 % |
| Записи с пробегом | 859 |
| Доступный период | 16.10.2008 – 04.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 530. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 530 | 93,2 % |
| Evidencní kontrola | 204 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 67 | — |
| Pred registrací | 51 | — |
| Opakovaná | 34 | — |
| По запросу zákazníka | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
Z 530 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 494, tedy 93,2 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 494 | 93,2 % |
| Результат 2 | 31 | 5,8 % |
| Результат 3 | 5 | 0,9 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 5.3.2.2.2. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 5.3.2.2.2 | B | Tlumič pérování chybí nebo z něj vytéká kapalina nebo je poškozený tak, že zjevně nefunguje. | 1 |
| 0.1.5.2 | B | Таблица registrační značky není umístěná kolmo k podélné střední rovině vozidla (vychýlení do boku) nebo není její spodní hrana přibližně vodorovná s vozovkou nebo úhly naklopení tabulky registrační značky (od vozovky nebo k vozovce) překračují povolené hodnoty. | 1 |
| 4.7.1.1.1 | B | Автомобиль, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsaným zařízením pro osvětlení zadní tabulky registrační značky. | 1 |
| 0.1.2.3 | B | Způsob uchycení tabulky registrační značky neodpovídá požadavkům nebo snižuje její čitelnost. | 1 |
| 0.1.1 | B | Автомобиль, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek. | 1 |
| 1.1.14.2.1 | B | Brzdový buben nebo kotouč zjevně znečištěný (olejem, tukem apod.). | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
| 1.1.13.2.1 | B | Zjevné povrchové znečištění brzdových destiček nebo brzdového obložení (olejem, tukem apod.) - zjevně snížený brzdný účinek kola. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 20 | 17 |
| 2025 | 29 | 22 |
| 2024 | 34 | 29 |
| 2023 | 33 | 23 |
| 2022 | 42 | 24 |
| 2021 | 40 | 29 |
| 2020 | 45 | 32 |
| 2019 | 44 | 30 |
| 2018 | 73 | 41 |
| 2017 | 65 | 40 |
| 2016 | 56 | 33 |
| 2015 | 73 | 41 |
| 2014 | 79 | 40 |
| 2013 | 61 | 33 |
| 2012 | 64 | 33 |
| 2011 | 54 | 26 |
| 2010 | 30 | 15 |
| 2009 | 45 | 21 |
| 2008 | 3 | 1 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda VT 600 | 41 | 1 306 | 95,0 % |
| Husaberg 450 | 41 | 581 | 93,6 % |
| Jonway MP | 41 | 536 | 93,5 % |
| KTM 530 | 41 | 408 | 90,7 % |
| Lintex HT125T-7 | 41 | 269 | 97,8 % |
| Malaguti Phantom (текущая модель) | 41 | 530 | 93,2 % |
| Triumph America | 41 | 288 | 96,2 % |
| Harley-Davidson Fxdf | 40 | 265 | 95,5 % |
| Honda ANF125 | 40 | 538 | 98,3 % |
| Honda CB 1000 | 40 | 1 749 | 94,5 % |
| Honda NX650 | 40 | 2 762 | 96,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.