Другие модели марки Piaggio
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 4 транспортных средств LC модельного ряда Piaggio M27, что ставит эту модель на 851. место среди транспортных средств категории LC в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 34 разных автомобилей и 349 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 34 |
| Зарегистрированные проверки | 349 |
| Периодические осмотры | 185 |
| Результат «соответствует» | 97,3 % |
| Записи с пробегом | 345 |
| Доступный период | 01.09.2008 – 07.07.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 185. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 185 | 97,3 % |
| Evidencní kontrola | 84 | — |
| Pred registrací | 39 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 35 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
| По запросу zákazníka | 1 | — |
Z 185 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 180, tedy 97,3 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 180 | 97,3 % |
| Результат 2 | 5 | 2,7 % |
| Результат 3 | 0 | 0,0 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 3.3.2.2. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 3.3.2.2 | B | Uvolněné, nespolehlivé nebo poškozené uchycení zařízení pro nepřímý výhled nebo nemožnost aretace v seřízené poloze neumožňuje řidiči poskytovat jasný výhled z vozidla předepsaným směrem. | 1 |
| 3.1.1.1 | B | Překážka v poli přímého výhledu řidiče směrem dopředu v úhlu 180°, která narušuje jeho výhled dopředu či do stran nebo sledování zařízení pro nepřímý výhled. | 1 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 3 | 1 |
| 2025 | 3 | 0 |
| 2024 | 2 | 1 |
| 2023 | 13 | 6 |
| 2022 | 26 | 19 |
| 2021 | 22 | 13 |
| 2020 | 30 | 17 |
| 2019 | 27 | 10 |
| 2018 | 28 | 21 |
| 2017 | 31 | 24 |
| 2016 | 29 | 19 |
| 2015 | 33 | 20 |
| 2014 | 27 | 11 |
| 2013 | 27 | 13 |
| 2012 | 12 | 4 |
| 2011 | 14 | 4 |
| 2010 | 9 | 2 |
| 2009 | 7 | 0 |
| 2008 | 6 | 0 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Kawasaki 750 | 4 | 463 | 94,6 % |
| Kawasaki GPZ 1000 | 4 | 38 | 89,5 % |
| Kawasaki VIZ | 4 | 472 | 92,8 % |
| Loncin SBR 125 | 4 | 77 | 92,2 % |
| Malaguti Ciak 125 | 4 | 59 | 91,5 % |
| Piaggio M27 (текущая модель) | 4 | 185 | 97,3 % |
| Suzuki GSR | 4 | 1 176 | 95,7 % |
| Suzuki VIZ | 4 | 1 281 | 95,5 % |
| Yamaha 3BR | 4 | 305 | 95,1 % |
| Yamaha RJ03 | 4 | 366 | 92,1 % |
| Yamaha SG16 | 4 | 572 | 97,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.