Другие модели марки Schmitz Cargobull
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 404 прицепов модельного ряда Schmitz Cargobull SKO, что ставит эту модель на 16. место среди прицепов (O4) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 562 разных автомобилей и 28 808 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 562 |
| Зарегистрированные проверки | 28 808 |
| Периодические осмотры | 23 586 |
| Результат «соответствует» | 90,2 % |
| Записи с пробегом | 1 712 |
| Доступный период | 14.11.2008 – 18.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 23 586. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 23 586 | 90,2 % |
| Opakovaná | 2 230 | — |
| Evidencní kontrola | 2 042 | — |
| Technická silniční kontrola | 431 | — |
| Pred registrací | 288 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 115 | — |
| ADR | 53 | — |
| TSK - Opakovaná | 37 | — |
| По запросу zákazníka | 19 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 4 | — |
| ADR - opakovaná | 1 | — |
| Narízená technická prohlídka | 1 | — |
Z 23 586 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 21 278, tedy 90,2 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 21 278 | 90,2 % |
| Результат 2 | 1 743 | 7,4 % |
| Результат 3 | 565 | 2,4 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 1.1.9.1.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 1 492 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 232 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 224 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 221 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 213 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 175 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 172 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 158 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 135 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 124 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 52 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 47 |
| 6.1.5.1.1 | A | Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. | 45 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 41 |
| 1.4.1.1.1 | B | Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. | 38 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 1 770 | 1 395 |
| 2025 | 2 379 | 2 023 |
| 2024 | 2 551 | 2 181 |
| 2023 | 2 076 | 1 724 |
| 2022 | 2 351 | 1 858 |
| 2021 | 2 315 | 1 861 |
| 2020 | 2 402 | 1 981 |
| 2019 | 2 384 | 1 932 |
| 2018 | 2 259 | 1 789 |
| 2017 | 2 352 | 1 905 |
| 2016 | 2 092 | 1 654 |
| 2015 | 1 815 | 1 452 |
| 2014 | 1 402 | 1 220 |
| 2013 | 283 | 266 |
| 2012 | 158 | 146 |
| 2011 | 109 | 103 |
| 2010 | 82 | 69 |
| 2009 | 26 | 25 |
| 2008 | 2 | 2 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7 753 | 75 540 | 91,5 % |
| Jiná Jiná | 5 549 | 3 652 | 96,4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2 717 | 76 099 | 91,6 % |
| Schwarzmüller KIS | 1 143 | 19 258 | 93,0 % |
| Kögel SN | 932 | 37 832 | 92,2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15 114 | 94,4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1 783 | 97,5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7 929 | 94,3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2 187 | 94,3 % |
| Wecon PC | 541 | 2 806 | 93,9 % |
| Fliegl SDS | 516 | 7 918 | 90,3 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3B | 486 | 5 234 | 95,1 % |
| Schmitz Cargobull SCS | 423 | 43 340 | 92,0 % |
| Schmitz Cargobull Scb* | 410 | 2 806 | 95,7 % |
| Svan CHT202 | 408 | 4 268 | 91,4 % |
| Schmitz Cargobull SKO (текущая модель) | 404 | 23 586 | 90,2 % |
| Panav TVK18M | 394 | 1 962 | 91,6 % |
| Schwarzmüller Tkia | 388 | 4 321 | 93,2 % |
| Kögel SN24 | 376 | 5 527 | 93,1 % |
| Stas S300CX | 356 | 5 588 | 91,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.