Другие модели марки Wecon
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 541 прицепов модельного ряда Wecon PC, что ставит эту модель на 10. место среди прицепов (O4) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 645 разных автомобилей и 3 278 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 645 |
| Зарегистрированные проверки | 3 278 |
| Периодические осмотры | 2 806 |
| Результат «соответствует» | 93,9 % |
| Записи с пробегом | 12 |
| Доступный период | 14.09.2015 – 18.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 2 806. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 806 | 93,9 % |
| Technická silniční kontrola | 169 | — |
| Opakovaná | 160 | — |
| Evidencní kontrola | 92 | — |
| Pred registrací | 29 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 10 | — |
| ADR | 9 | — |
| ADR - opakovaná | 2 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 2 806 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 2 636, tedy 93,9 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 2 636 | 93,9 % |
| Результат 2 | 146 | 5,2 % |
| Результат 3 | 24 | 0,9 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 1.1.9.1.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 257 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 54 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 46 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 39 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 28 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 22 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 16 |
| 6.1.5.1.1 | A | Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. | 10 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 10 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 9 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 8 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 8 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 7 |
| 6.1.4.2.1 | B | U zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, chybí bezpečné zakončení ostrých nebo náběžných hran (krytky) nebo zařízení je deformované, prasklé, neúplné nebo je poškozené natolik, že může způsobit zachycení osob (nebezpečné hrany). | 6 |
| 1.2.1.1.1 | B | Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. | 6 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2015 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 552 | 482 |
| 2025 | 659 | 556 |
| 2024 | 541 | 475 |
| 2023 | 372 | 311 |
| 2022 | 328 | 257 |
| 2021 | 244 | 214 |
| 2020 | 221 | 189 |
| 2019 | 166 | 145 |
| 2018 | 95 | 90 |
| 2017 | 56 | 51 |
| 2016 | 29 | 26 |
| 2015 | 15 | 10 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7 753 | 75 540 | 91,5 % |
| Jiná Jiná | 5 549 | 3 652 | 96,4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2 717 | 76 099 | 91,6 % |
| Schwarzmüller KIS | 1 143 | 19 258 | 93,0 % |
| Kögel SN | 932 | 37 832 | 92,2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15 114 | 94,4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1 783 | 97,5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7 929 | 94,3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2 187 | 94,3 % |
| Wecon PC (текущая модель) | 541 | 2 806 | 93,9 % |
| Fliegl SDS | 516 | 7 918 | 90,3 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3B | 486 | 5 234 | 95,1 % |
| Schmitz Cargobull SCS | 423 | 43 340 | 92,0 % |
| Schmitz Cargobull Scb* | 410 | 2 806 | 95,7 % |
| Svan CHT202 | 408 | 4 268 | 91,4 % |
| Schmitz Cargobull SKO | 404 | 23 586 | 90,2 % |
| Panav TVK18M | 394 | 1 962 | 91,6 % |
| Schwarzmüller Tkia | 388 | 4 321 | 93,2 % |
| Kögel SN24 | 376 | 5 527 | 93,1 % |
| Stas S300CX | 356 | 5 588 | 91,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.