Ďalšie modely značky Harley-Davidson
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých cestách jazdí podľa našich odhadov približne 34 vozidiel L3E modelového radu Harley-Davidson Fltrx, čo tento model radí na 114. miesto medzi vozidlami kategórie L3E v našich štatistikách.
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Súhrn vychádza z 47 rôznych vozidiel a 104 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s ďalšími modely.
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Unikátne vozidlá v dátach | 47 |
| Evidované kontroly | 104 |
| Pravidelné kontroly | 26 |
| Výsledok „vyhovuje“ | 96,2 % |
| Záznamy s tachometrom | 101 |
| Dostupné obdobie | 21.02.2017 – 08.09.2026 |
Najviac záznamov v dostupnom súhrne pripadá na typ Pred schvál. tech. zpusob. vozidla, celkem 36. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prehliadky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 36 | — |
| Evidencní kontrola | 32 | — |
| Pravidelná | 26 | 96,2 % |
| Pred registrací | 9 | — |
| Opakovaná | 1 | — |
Z 26 pravidelných kontrol so známym výsledkom skončilo ako vyhovujúce 25, tedy 96,2 %. Štatistiky nevyjadrujú kvalitu konkrétneho vozidla.
| Výsledok | Počet | Podiel známych výsledkov |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 25 | 96,2 % |
| Výsledok 2 | 1 | 3,8 % |
| Výsledok 3 | 0 | 0,0 % |
| Iný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pre tento modelový rad nie sú v predpočítanom období dostupné údaje o závadách. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Ročný rad zachytáva evidované kontroly tohto modelového radu od roku 2017 do roku 2026. Samostatná červená krivka ukazuje pravidelné kontroly.
| Rok | Všetky kontroly | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 19 | 6 |
| 2025 | 21 | 6 |
| 2024 | 13 | 4 |
| 2023 | 9 | 4 |
| 2022 | 13 | 1 |
| 2021 | 5 | 1 |
| 2020 | 6 | 2 |
| 2019 | 5 | 1 |
| 2018 | 6 | 0 |
| 2017 | 7 | 1 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozidiel | Pravidelné kontroly | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Simson S 51 | 4 082 | 56 719 | 93,8 % |
| Honda WW125EX2 | 1 183 | 7 802 | 98,1 % |
| Jawa 50-20 | 1 069 | 10 506 | 94,3 % |
| Jawa 50-23 | 665 | 7 554 | 94,2 % |
| BMW S 1000 | 651 | 1 134 | 96,7 % |
| Triumph Street | 608 | 1 702 | 94,7 % |
| Jawa Čz | 482 | 4 004 | 95,0 % |
| Jawa 50-21 | 439 | 5 498 | 94,6 % |
| ČZ 250 | 435 | 5 650 | 94,5 % |
| Jawa 555 | 395 | 4 179 | 94,8 % |
| Yamaha MT- | 36 | 339 | 97,3 % |
| Gilera Nexus 125 | 35 | 204 | 95,6 % |
| Jawa 50-555 | 35 | 204 | 93,6 % |
| Jawa-Čz 353 | 35 | 32 | 93,8 % |
| Simson SR | 35 | 742 | 94,2 % |
| Harley-Davidson Fltrx (aktuálny model) | 34 | 26 | 96,2 % |
| Honda Gold | 34 | 79 | 94,9 % |
| Kawasaki Z 650 | 34 | 53 | 94,3 % |
| Riya Grande | 34 | 138 | 94,9 % |
| Yamaha FJR1300 | 34 | 75 | 97,3 % |
| Harley-Davidson Fxsb | 33 | 88 | 93,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.