Další modely značky Harley-Davidson
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 34 motocyklů modelové řady Harley-Davidson Fltrx, což tento motocykl řadí na 114. místo mezi motocykly kategorie L3E v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 47 různých vozidel a 104 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 47 |
| Evidované prohlídky | 104 |
| Pravidelné prohlídky | 26 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 96,2 % |
| Záznamy s tachometrem | 101 |
| Dostupné období | 21.02.2017 – 08.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pred schvál. tech. zpusob. vozidla, celkem 36. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 36 | — |
| Evidencní kontrola | 32 | — |
| Pravidelná | 26 | 96,2 % |
| Pred registrací | 9 | — |
| Opakovaná | 1 | — |
Z 26 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 25, tedy 96,2 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 25 | 96,2 % |
| Výsledek 2 | 1 | 3,8 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pro tuto modelovou řadu nejsou v předpočítaném období dostupné závady. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2017 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 19 | 6 |
| 2025 | 21 | 6 |
| 2024 | 13 | 4 |
| 2023 | 9 | 4 |
| 2022 | 13 | 1 |
| 2021 | 5 | 1 |
| 2020 | 6 | 2 |
| 2019 | 5 | 1 |
| 2018 | 6 | 0 |
| 2017 | 7 | 1 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Simson S 51 | 4 082 | 56 719 | 93,8 % |
| Honda WW125EX2 | 1 183 | 7 802 | 98,1 % |
| Jawa 50-20 | 1 069 | 10 506 | 94,3 % |
| Jawa 50-23 | 665 | 7 554 | 94,2 % |
| BMW S 1000 | 651 | 1 134 | 96,7 % |
| Triumph Street | 608 | 1 702 | 94,7 % |
| Jawa Čz | 482 | 4 004 | 95,0 % |
| Jawa 50-21 | 439 | 5 498 | 94,6 % |
| ČZ 250 | 435 | 5 650 | 94,5 % |
| Jawa 555 | 395 | 4 179 | 94,8 % |
| Yamaha MT- | 36 | 339 | 97,3 % |
| Gilera Nexus 125 | 35 | 204 | 95,6 % |
| Jawa 50-555 | 35 | 204 | 93,6 % |
| Jawa-Čz 353 | 35 | 32 | 93,8 % |
| Simson SR | 35 | 742 | 94,2 % |
| Harley-Davidson Fltrx (aktuální model) | 34 | 26 | 96,2 % |
| Honda Gold | 34 | 79 | 94,9 % |
| Kawasaki Z 650 | 34 | 53 | 94,3 % |
| Riya Grande | 34 | 138 | 94,9 % |
| Yamaha FJR1300 | 34 | 75 | 97,3 % |
| Harley-Davidson Fxsb | 33 | 88 | 93,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.