Ďalšie modely značky Jeep
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých cestách jazdí podľa našich odhadov približne 143 nákladných vozidiel modelového radu Jeep Gladiator, čo tento model radí na 21. miesto medzi nákladnými vozidlami (N1G) v našich štatistikách.
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Súhrn vychádza z 182 rôznych vozidiel a 473 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s ďalšími modely.
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Unikátne vozidlá v dátach | 182 |
| Evidované kontroly | 473 |
| Pravidelné kontroly | 265 |
| Výsledok „vyhovuje“ | 94,0 % |
| Záznamy s tachometrom | 473 |
| Dostupné obdobie | 04.12.2019 – 16.09.2026 |
Najviac záznamov v dostupnom súhrne pripadá na typ Pravidelná, celkem 265. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prehliadky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 265 | 94,0 % |
| Evidencní kontrola | 121 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 56 | — |
| Opakovaná | 15 | — |
| Na žiadosť zákazníka | 10 | — |
| Pred registrací | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 265 pravidelných kontrol so známym výsledkom skončilo ako vyhovujúce 249, tedy 94,0 %. Štatistiky nevyjadrujú kvalitu konkrétneho vozidla.
| Výsledok | Počet | Podiel známych výsledkov |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 249 | 94,0 % |
| Výsledok 2 | 10 | 3,8 % |
| Výsledok 3 | 6 | 2,3 % |
| Iný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najčastejšie sa v tejto vzorke vyskytuje kód 8.2.1.2.4. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnosť | Popis | Kontroly |
|---|---|---|---|
| 8.2.1.2.4 | B | Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. | 3 |
| 8.2.1.2.5 | B | U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. | 2 |
| 6.2.12.1 | B | Držadla nebo stupačky u motocyklu chybí (jsou demontované), jsou velmi zkorodované nebojsou natolik poškozené, že neplní svoji funkci. | 2 |
| 8.2.2.2.1.6 | B | Referenční nebo přeběhové otáčky nejsou ve stanoveném otáčkovém pásmu | 2 |
| 5.3.1.4.1 | B | V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky / tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 1 |
| 4.2.1.2.2 | B | Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové nebo denní svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. | 1 |
| 0.3.1.2 | B | Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). | 1 |
| 4.9.1.1.2 | B | Povinná kontrolka (optická popř. zvuková) příslušného světelného zařízení chybí nebo se neaktivuje v souladu s požadavky. | 1 |
| 8.2.2.2.1.3 | B | U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. | 1 |
| 6.2.12.2 | B | Držadla nebo stupačky u motocyklu neodpovídají požadavkům. | 1 |
| 5.3.1.1.1 | B | V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
| 3.2.1.2 | A | Poškodenie zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
Ročný rad zachytáva evidované kontroly tohto modelového radu od roku 2019 do roku 2026. Samostatná červená krivka ukazuje pravidelné kontroly.
| Rok | Všetky kontroly | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 100 | 81 |
| 2025 | 180 | 132 |
| 2024 | 74 | 28 |
| 2023 | 43 | 16 |
| 2022 | 48 | 7 |
| 2021 | 19 | 1 |
| 2020 | 7 | 0 |
| 2019 | 2 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozidiel | Pravidelné kontroly | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Ford Ranger | 7 598 | 49 265 | 93,9 % |
| Toyota Hilux | 7 381 | 42 343 | 93,7 % |
| Volkswagen Amarok | 3 683 | 22 347 | 96,4 % |
| Nissan Navara | 2 860 | 30 768 | 92,9 % |
| Mitsubishi L 200 | 2 019 | 39 506 | 90,8 % |
| Mitsubishi L200 | 1 173 | 10 554 | 93,1 % |
| RAM 1500 | 1 123 | 3 023 | 95,9 % |
| Dodge RAM | 565 | 5 332 | 93,0 % |
| Dodge RAM 1500 | 494 | 6 922 | 92,6 % |
| Ford F 150 | 316 | 3 434 | 92,7 % |
| Chevrolet Silverado | 203 | 1 065 | 91,8 % |
| Mazda BT-50 | 174 | 1 787 | 93,2 % |
| Hummer H3 | 158 | 2 924 | 89,2 % |
| Isuzu D - MAX | 151 | 1 243 | 94,4 % |
| RAM 1 | 150 | 318 | 96,5 % |
| Jeep Gladiator (aktuálny model) | 143 | 265 | 94,0 % |
| Nissan King | 127 | 3 902 | 88,5 % |
| Renault Alaskan | 125 | 598 | 91,6 % |
| Nissan Double-CAB | 122 | 18 666 | 90,5 % |
| Ford F-150 | 116 | 618 | 95,1 % |
| GMC Sierra | 114 | 518 | 92,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.