Các mẫu khác của hãng Jeep
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 143 xe tải dòng xe Jeep Gladiator, đưa mẫu xe này lên vị trí 21. thứ trong nhóm xe tải (N1G) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 182 xe riêng biệt và 473 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 182 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 473 |
| Kiểm định định kỳ | 265 |
| Kết quả “đạt” | 94,0 % |
| Bản ghi có số km | 473 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 04.12.2019 – 16.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 265. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 265 | 94,0 % |
| Evidencní kontrola | 121 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 56 | — |
| Opakovaná | 15 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 10 | — |
| Pred registrací | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 265 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 249, tedy 94,0 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 249 | 94,0 % |
| Kết quả 2 | 10 | 3,8 % |
| Kết quả 3 | 6 | 2,3 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 8.2.1.2.4. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 8.2.1.2.4 | B | Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci. | 3 |
| 8.2.1.2.5 | B | U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. | 2 |
| 6.2.12.1 | B | Držadla nebo stupačky u motocyklu chybí (jsou demontované), jsou velmi zkorodované nebojsou natolik poškozené, že neplní svoji funkci. | 2 |
| 8.2.2.2.1.6 | B | Referenční nebo přeběhové otáčky nejsou ve stanoveném otáčkovém pásmu | 2 |
| 5.3.1.4.1 | B | V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky / tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 1 |
| 4.2.1.2.2 | B | Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové nebo denní svítilny poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. | 1 |
| 0.3.1.2 | B | Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). | 1 |
| 4.9.1.1.2 | B | Povinná kontrolka (optická popř. zvuková) příslušného světelného zařízení chybí nebo se neaktivuje v souladu s požadavky. | 1 |
| 8.2.2.2.1.3 | B | U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu. | 1 |
| 6.2.12.2 | B | Držadla nebo stupačky u motocyklu neodpovídají požadavkům. | 1 |
| 5.3.1.1.1 | B | V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2019 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 100 | 81 |
| 2025 | 180 | 132 |
| 2024 | 74 | 28 |
| 2023 | 43 | 16 |
| 2022 | 48 | 7 |
| 2021 | 19 | 1 |
| 2020 | 7 | 0 |
| 2019 | 2 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Ford Ranger | 7 598 | 49 265 | 93,9 % |
| Toyota Hilux | 7 381 | 42 343 | 93,7 % |
| Volkswagen Amarok | 3 683 | 22 347 | 96,4 % |
| Nissan Navara | 2 860 | 30 768 | 92,9 % |
| Mitsubishi L 200 | 2 019 | 39 506 | 90,8 % |
| Mitsubishi L200 | 1 173 | 10 554 | 93,1 % |
| RAM 1500 | 1 123 | 3 023 | 95,9 % |
| Dodge RAM | 565 | 5 332 | 93,0 % |
| Dodge RAM 1500 | 494 | 6 922 | 92,6 % |
| Ford F 150 | 316 | 3 434 | 92,7 % |
| Chevrolet Silverado | 203 | 1 065 | 91,8 % |
| Mazda BT-50 | 174 | 1 787 | 93,2 % |
| Hummer H3 | 158 | 2 924 | 89,2 % |
| Isuzu D - MAX | 151 | 1 243 | 94,4 % |
| RAM 1 | 150 | 318 | 96,5 % |
| Jeep Gladiator (mẫu xe hiện tại) | 143 | 265 | 94,0 % |
| Nissan King | 127 | 3 902 | 88,5 % |
| Renault Alaskan | 125 | 598 | 91,6 % |
| Nissan Double-CAB | 122 | 18 666 | 90,5 % |
| Ford F-150 | 116 | 618 | 95,1 % |
| GMC Sierra | 114 | 518 | 92,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.