Ďalšie modely značky Royal Enfield
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidiel | Pravidelné kontroly |
|---|---|---|
| Bullet | 233 | 560 |
| Himalayan | 153 | 94 |
| Interceptor | 147 | 100 |
| Continental | 85 | 110 |
| Classic | 51 | 3 |
| Super | 40 | 2 |
| Hntr 350 | 21 | 0 |
Na českých cestách jazdí podľa našich odhadov približne 59 vozidiel L3E-A2 modelového radu Royal Enfield Meteor, čo tento model radí na 32. miesto medzi vozidlami kategórie L3E-A2 v našich štatistikách.
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Počet vozidiel | Pravidelné kontroly |
|---|---|---|
| Bullet | 233 | 560 |
| Himalayan | 153 | 94 |
| Interceptor | 147 | 100 |
| Continental | 85 | 110 |
| Classic | 51 | 3 |
| Super | 40 | 2 |
| Hntr 350 | 21 | 0 |
Súhrn vychádza z 99 rôznych vozidiel a 119 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s ďalšími modely.
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Unikátne vozidlá v dátach | 99 |
| Evidované kontroly | 119 |
| Pravidelné kontroly | 5 |
| Výsledok „vyhovuje“ | 100,0 % |
| Záznamy s tachometrom | 119 |
| Dostupné obdobie | 06.11.2021 – 09.09.2026 |
Najviac záznamov v dostupnom súhrne pripadá na typ Evidencní kontrola, celkem 93. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prehliadky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 93 | — |
| Pred registrací | 20 | — |
| Pravidelná | 5 | 100,0 % |
| Historického vozidla | 1 | — |
Z 5 pravidelných kontrol so známym výsledkom skončilo ako vyhovujúce 5, tedy 100,0 %. Štatistiky nevyjadrujú kvalitu konkrétneho vozidla.
| Výsledok | Počet | Podiel známych výsledkov |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 5 | 100,0 % |
| Výsledok 2 | 0 | 0,0 % |
| Výsledok 3 | 0 | 0,0 % |
| Iný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pre tento modelový rad nie sú v predpočítanom období dostupné údaje o závadách. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Ročný rad zachytáva evidované kontroly tohto modelového radu od roku 2021 do roku 2026. Samostatná červená krivka ukazuje pravidelné kontroly.
| Rok | Všetky kontroly | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 25 | 4 |
| 2025 | 35 | 1 |
| 2024 | 24 | 0 |
| 2023 | 26 | 0 |
| 2022 | 8 | 0 |
| 2021 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozidiel | Pravidelné kontroly | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| KTM 390 | 635 | 909 | 94,8 % |
| Honda CB500XA | 560 | 858 | 98,7 % |
| Honda NSS300A | 418 | 607 | 99,0 % |
| Honda CB500FA | 396 | 769 | 97,1 % |
| Honda ADV350A | 300 | 12 | 91,7 % |
| Honda CMX500A | 295 | 390 | 96,7 % |
| Yamaha CZD300-A | 283 | 272 | 98,9 % |
| BMW G 310 | 257 | 292 | 97,6 % |
| BMW C 400 | 236 | 118 | 97,5 % |
| Honda NSS350A | 191 | 18 | 100,0 % |
| Yamaha MTN690-U | 68 | 62 | 95,2 % |
| Kawasaki Ninja 400 | 63 | 60 | 91,7 % |
| RVM 500X | 61 | 7 | 100,0 % |
| Honda CBF300NA | 59 | 76 | 98,7 % |
| Husqvarna Svartpilen | 59 | 46 | 93,5 % |
| Royal Enfield Meteor (aktuálny model) | 59 | 5 | 100,0 % |
| Fantic Motor Caballero | 54 | 3 | 66,7 % |
| Cfmoto 450CL-C | 52 | 0 | — |
| Royal Enfield Classic | 51 | 3 | 66,7 % |
| Cfmoto 450SR | 50 | 0 | — |
| Benelli Imperiale | 49 | 30 | 100,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.