Другие модели марки Fuso
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Другие модели пока недоступны.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 716 грузовых автомобилей модельного ряда Fuso Canter, что ставит эту модель на 8. место среди грузовых автомобилей (N2) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Другие модели пока недоступны.
Сводка основана на 853 разных автомобилей и 10 600 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 853 |
| Зарегистрированные проверки | 10 600 |
| Периодические осмотры | 9 119 |
| Результат «соответствует» | 94,0 % |
| Записи с пробегом | 10 551 |
| Доступный период | 27.08.2012 – 18.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 9 119. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 9 119 | 94,0 % |
| Evidencní kontrola | 478 | — |
| Opakovaná | 389 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 254 | — |
| По запросу zákazníka | 218 | — |
| Technická silniční kontrola | 69 | — |
| Pred registrací | 40 | — |
| ADR | 28 | — |
| TSK - Opakovaná | 3 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
Z 9 037 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 8 497, tedy 94,0 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 8 497 | 94,0 % |
| Результат 2 | 420 | 4,6 % |
| Результат 3 | 120 | 1,3 % |
| Другое / не указано | 82 | 0,9 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 6.2.9.7.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 122 |
| 3.2.1.2 | A | Повреждения zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 91 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 83 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 66 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 58 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 55 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 49 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 35 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 33 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 27 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 21 |
| 8.2.2.2.1.11 | B | Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. | 17 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 15 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 15 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 14 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2012 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 1 045 | 983 |
| 2025 | 1 519 | 1 409 |
| 2024 | 1 469 | 1 351 |
| 2023 | 1 309 | 1 174 |
| 2022 | 1 252 | 1 097 |
| 2021 | 1 018 | 898 |
| 2020 | 977 | 794 |
| 2019 | 734 | 525 |
| 2018 | 521 | 390 |
| 2017 | 296 | 215 |
| 2016 | 224 | 155 |
| 2015 | 128 | 68 |
| 2014 | 78 | 41 |
| 2013 | 29 | 19 |
| 2012 | 1 | 0 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Atego | 5 039 | 139 047 | 92,5 % |
| MAN TGL | 4 395 | 99 613 | 93,5 % |
| Praga V3S | 1 455 | 70 144 | 92,6 % |
| DAF FA | 1 418 | 86 536 | 88,0 % |
| Renault Midlum | 1 207 | 51 299 | 89,0 % |
| DAF LF | 1 076 | 23 107 | 95,2 % |
| Iveco 120E | 948 | 13 442 | 95,2 % |
| Fuso Canter (текущая модель) | 716 | 9 119 | 94,0 % |
| Iveco Eurocargo | 608 | 83 275 | 89,9 % |
| Renault Mascott | 513 | 20 394 | 86,1 % |
| Iveco ML | 484 | 73 887 | 86,9 % |
| MAN LE | 348 | 19 193 | 91,8 % |
| Iveco 70C18 | 304 | 7 490 | 95,0 % |
| Iveco 75E | 223 | 4 956 | 93,2 % |
| Avia D120 | 215 | 13 119 | 91,3 % |
| Nissan Atleon | 191 | 7 697 | 84,2 % |
| DAF LF 230 | 180 | 2 932 | 97,0 % |
| MAN 8.163 | 168 | 11 032 | 89,5 % |
| Mercedes-Benz 814 | 164 | 6 261 | 89,9 % |
| Avia D90 | 158 | 18 569 | 88,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.