Weitere Modelle der Marke Cagiva
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 24 Fahrzeuge LC Modelll der Baureihe Cagiva Navigator, womit dieses Modelll den 449. Platz unter Fahrzeugen der Klasse LC in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 93 verschiedene Fahrzeuge und 502 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 93 |
| Erfasste Prüfungen | 502 |
| Regelmäßige Prüfungen | 335 |
| Ergebnis „bestanden“ | 97,6 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 498 |
| Verfügbarer Zeitraum | 04.11.2008 – 11.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 335. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 335 | 97,6 % |
| Evidencní kontrola | 117 | — |
| Pred registrací | 25 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 15 | — |
| Opakovaná | 8 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 2 | — |
Z 335 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 327, tedy 97,6 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 327 | 97,6 % |
| Ergebnis 2 | 7 | 2,1 % |
| Ergebnis 3 | 1 | 0,3 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 4.11.3.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 9 | 9 |
| 2025 | 17 | 10 |
| 2024 | 17 | 11 |
| 2023 | 20 | 15 |
| 2022 | 25 | 18 |
| 2021 | 19 | 13 |
| 2020 | 29 | 13 |
| 2019 | 26 | 12 |
| 2018 | 45 | 33 |
| 2017 | 33 | 25 |
| 2016 | 38 | 25 |
| 2015 | 46 | 26 |
| 2014 | 30 | 21 |
| 2013 | 32 | 26 |
| 2012 | 31 | 23 |
| 2011 | 27 | 19 |
| 2010 | 32 | 20 |
| 2009 | 25 | 16 |
| 2008 | 1 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda 750 | 25 | 1 648 | 95,3 % |
| Honda FES 125 | 25 | 351 | 95,7 % |
| Jonway JS | 25 | 145 | 96,6 % |
| Moto Guzzi V 11 | 25 | 381 | 95,5 % |
| Yamasaki YM125T-U | 25 | 429 | 77,4 % |
| Cagiva Navigator (aktuelles Modell) | 24 | 335 | 97,6 % |
| Ducati 916 | 24 | 144 | 96,5 % |
| Harley-Davidson Fxdl | 24 | 158 | 93,0 % |
| Honda Rebel | 24 | 821 | 94,3 % |
| Hyosung Comet | 24 | 435 | 93,3 % |
| Jawa 53.30 | 24 | 521 | 94,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.