Další modely značky Cagiva
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 24 vozidel kategorie LC modelové řady Cagiva Navigator, což toto vozidlo řadí na 449. místo mezi vozidly kategorie LC v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 93 různých vozidel a 502 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 93 |
| Evidované prohlídky | 502 |
| Pravidelné prohlídky | 335 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 97,6 % |
| Záznamy s tachometrem | 498 |
| Dostupné období | 04.11.2008 – 11.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 335. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 335 | 97,6 % |
| Evidencní kontrola | 117 | — |
| Pred registrací | 25 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 15 | — |
| Opakovaná | 8 | — |
| Na žádost zákazníka | 2 | — |
Z 335 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 327, tedy 97,6 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 327 | 97,6 % |
| Výsledek 2 | 7 | 2,1 % |
| Výsledek 3 | 1 | 0,3 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 4.11.3.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 9 | 9 |
| 2025 | 17 | 10 |
| 2024 | 17 | 11 |
| 2023 | 20 | 15 |
| 2022 | 25 | 18 |
| 2021 | 19 | 13 |
| 2020 | 29 | 13 |
| 2019 | 26 | 12 |
| 2018 | 45 | 33 |
| 2017 | 33 | 25 |
| 2016 | 38 | 25 |
| 2015 | 46 | 26 |
| 2014 | 30 | 21 |
| 2013 | 32 | 26 |
| 2012 | 31 | 23 |
| 2011 | 27 | 19 |
| 2010 | 32 | 20 |
| 2009 | 25 | 16 |
| 2008 | 1 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda 750 | 25 | 1 648 | 95,3 % |
| Honda FES 125 | 25 | 351 | 95,7 % |
| Jonway JS | 25 | 145 | 96,6 % |
| Moto Guzzi V 11 | 25 | 381 | 95,5 % |
| Yamasaki YM125T-U | 25 | 429 | 77,4 % |
| Cagiva Navigator (aktuální model) | 24 | 335 | 97,6 % |
| Ducati 916 | 24 | 144 | 96,5 % |
| Harley-Davidson Fxdl | 24 | 158 | 93,0 % |
| Honda Rebel | 24 | 821 | 94,3 % |
| Hyosung Comet | 24 | 435 | 93,3 % |
| Jawa 53.30 | 24 | 521 | 94,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.