Weitere Modelle der Marke Daewoo
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 21 Personenkraftwagen Modelll der Baureihe Daewoo Leganza, womit dieses Modelll den 1338. Platz unter Personenkraftwagen (M1) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 546 verschiedene Fahrzeuge und 2 838 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 546 |
| Erfasste Prüfungen | 2 838 |
| Regelmäßige Prüfungen | 2 014 |
| Ergebnis „bestanden“ | 84,5 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 2 809 |
| Verfügbarer Zeitraum | 09.09.2008 – 01.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 2 014. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 014 | 84,5 % |
| Evidencní kontrola | 498 | — |
| Opakovaná | 287 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 16 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 12 | — |
| Pred registrací | 11 | — |
Z 1 958 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 1 654, tedy 84,5 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 1 654 | 84,5 % |
| Ergebnis 2 | 186 | 9,5 % |
| Ergebnis 3 | 118 | 6,0 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 56 | 2,9 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 2.1.3.7.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 2 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 2 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 6.1.2.1.2 | B | Výfukový systém zjevně netěsný. | 1 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 1 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 19 | 19 |
| 2025 | 17 | 16 |
| 2024 | 43 | 38 |
| 2023 | 31 | 25 |
| 2022 | 81 | 66 |
| 2021 | 59 | 44 |
| 2020 | 89 | 77 |
| 2019 | 121 | 96 |
| 2018 | 150 | 117 |
| 2017 | 138 | 97 |
| 2016 | 136 | 96 |
| 2015 | 200 | 126 |
| 2014 | 202 | 139 |
| 2013 | 219 | 154 |
| 2012 | 270 | 192 |
| 2011 | 272 | 191 |
| 2010 | 365 | 256 |
| 2009 | 339 | 222 |
| 2008 | 87 | 43 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Volkswagen 23 | 22 | 534 | 93,5 % |
| Volvo 460 | 22 | 1 151 | 88,0 % |
| Škoda 1201 | 22 | 532 | 94,3 % |
| BMW 1K4 | 21 | 764 | 97,6 % |
| BMW 560X | 21 | 2 167 | 96,2 % |
| Daewoo Leganza (aktuelles Modell) | 21 | 2 014 | 84,5 % |
| Ford Flex | 21 | 168 | 96,4 % |
| Lexus GS300 | 21 | 817 | 93,3 % |
| MG TF | 21 | 388 | 92,4 % |
| Micro Smart | 21 | 4 778 | 92,3 % |
| Pontiac Trans | 21 | 644 | 85,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.