Weitere Modelle der Marke Fendt
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 47 Fahrzeuge T1 Modelll der Baureihe Fendt 936, womit dieses Modelll den 82. Platz unter Fahrzeugen der Klasse T1 in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 105 verschiedene Fahrzeuge und 848 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 105 |
| Erfasste Prüfungen | 848 |
| Regelmäßige Prüfungen | 645 |
| Ergebnis „bestanden“ | 99,0 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 678 |
| Verfügbarer Zeitraum | 02.07.2009 – 09.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 645. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 645 | 99,0 % |
| Evidencní kontrola | 164 | — |
| Pred registrací | 26 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 8 | — |
| Opakovaná | 4 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 1 | — |
Z 621 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 615, tedy 99,0 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 615 | 99,0 % |
| Ergebnis 2 | 5 | 0,8 % |
| Ergebnis 3 | 1 | 0,2 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 24 | 3,9 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 6.2.9.7.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 15 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 9 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 6 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 3 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 3 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 8.2.2.2.2.2 | B | Pokud výrobce vozidla kategorie T nebo C s pohonem na motorovou naftu nebo s duálním pohonem nestanovil hodnotu korigovaného součinitele absorpce motoru, nesmí naměřená hodnota kouřivosti překročit: | 2 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 2 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 2 |
| 8.2.2.2.2.8 | B | Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. | 2 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 7.90.1 | B | Fahrzeug není označeno předepsanými údaji. | 1 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 1 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 1 |
| 2.1.1.5.2 | A | Prachovka převodky řízení je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2009 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 120 | 110 |
| 2025 | 107 | 94 |
| 2024 | 131 | 110 |
| 2023 | 80 | 70 |
| 2022 | 60 | 41 |
| 2021 | 48 | 33 |
| 2020 | 45 | 30 |
| 2019 | 56 | 39 |
| 2018 | 29 | 18 |
| 2017 | 39 | 19 |
| 2016 | 29 | 18 |
| 2015 | 32 | 20 |
| 2014 | 21 | 13 |
| 2013 | 15 | 5 |
| 2012 | 29 | 24 |
| 2011 | 2 | 1 |
| 2010 | 3 | 0 |
| 2009 | 2 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| Zetor 5645 | 51 | 4 803 | 94,1 % |
| Zetor 12045 | 50 | 4 006 | 94,3 % |
| New Holland TL100A | 49 | 860 | 95,1 % |
| Deutz-Fahr Agrofarm | 48 | 636 | 95,4 % |
| Fendt 516 | 47 | 212 | 99,5 % |
| Fendt 936 (aktuelles Modell) | 47 | 645 | 99,0 % |
| JCB 535-95 | 47 | 463 | 95,7 % |
| John Deere 6620 | 46 | 808 | 97,9 % |
| New Holland TL90A | 46 | 728 | 92,9 % |
| Zetor 12111 | 45 | 1 521 | 95,5 % |
| Zetor 6341 | 44 | 1 171 | 95,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.