Weitere Modelle der Marke Harley-Davidson
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 50 Fahrzeuge LC Modelll der Baureihe Harley-Davidson Dyna, womit dieses Modelll den 289. Platz unter Fahrzeugen der Klasse LC in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 244 verschiedene Fahrzeuge und 2 698 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 244 |
| Erfasste Prüfungen | 2 698 |
| Regelmäßige Prüfungen | 1 716 |
| Ergebnis „bestanden“ | 94,3 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 2 646 |
| Verfügbarer Zeitraum | 13.10.2008 – 26.08.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 1 716. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 716 | 94,3 % |
| Evidencní kontrola | 552 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 183 | — |
| Pred registrací | 126 | — |
| Opakovaná | 89 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 15 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 12 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 5 | — |
Z 1 715 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 1 618, tedy 94,3 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 1 618 | 94,3 % |
| Ergebnis 2 | 96 | 5,6 % |
| Ergebnis 3 | 1 | 0,1 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 1 | 0,1 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 4.4.3.3.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 4.4.3.3.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro směrové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 4 |
| 3.3.1.3 | B | U vozidla, není-li stanoveno jinak, použito neschválené / nehomologované zařízením pro nepřímý výhled nebo u vozidla schváleného po 1. 1. 2002 není na jeho použití (např. DOT) udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 4 |
| 4.3.3.4.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002 pro brzdové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 3 |
| 7.8.3.2 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 7. 2002, stupnice rychloměru není uvedena v km/h. | 2 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 2 |
| 4.2.3.4.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro obrysovou svítilnu použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 2 |
| 4.7.2.2 | A | Pro osvětlení zadní tabulky registrační značky, použito nehomologované / neschválené světelné zařízení. | 1 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 1 |
| 4.8.2.2.1 | B | Použita nehomologovaná / neschválená odrazka. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 4.7.2.1.1 | B | Zařízení neosvětluje nebo neosvětluje dostatečně zadní tabulku registrační značky. | 1 |
| 4.7.1.2.3 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená změna nebo úprava zdroje světla. | 1 |
| 6.1.2.4.2 | B | Označení dílů výfukového systému, je-li vyžadováno, chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 4.1.4.5.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro potkávací nebo dálkové světlo použit nehomologovaný světlomet (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 51 | 38 |
| 2025 | 58 | 41 |
| 2024 | 35 | 17 |
| 2023 | 117 | 81 |
| 2022 | 185 | 150 |
| 2021 | 177 | 120 |
| 2020 | 121 | 65 |
| 2019 | 122 | 67 |
| 2018 | 298 | 215 |
| 2017 | 249 | 176 |
| 2016 | 240 | 154 |
| 2015 | 229 | 139 |
| 2014 | 199 | 133 |
| 2013 | 171 | 97 |
| 2012 | 143 | 95 |
| 2011 | 127 | 67 |
| 2010 | 87 | 34 |
| 2009 | 80 | 26 |
| 2008 | 9 | 1 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Yamaha XVS950A | 52 | 437 | 97,0 % |
| Ducati 848 | 51 | 332 | 94,0 % |
| Honda NX 650 | 51 | 1 574 | 96,3 % |
| Triumph Speedmaster | 51 | 327 | 95,7 % |
| Yamaha SR 500 | 51 | 412 | 96,4 % |
| Harley-Davidson Dyna (aktuelles Modell) | 50 | 1 716 | 94,3 % |
| Honda SLR 650 | 50 | 972 | 97,0 % |
| Kawasaki ZR 750 | 50 | 2 247 | 95,4 % |
| Kymco Yager | 50 | 456 | 96,7 % |
| Moto Guzzi Griso 1100 | 50 | 607 | 96,0 % |
| Yamaha TDR 125 | 50 | 1 052 | 92,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.