Weitere Modelle der Marke Harley-Davidson
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 64 Fahrzeuge LC Modelll der Baureihe Harley-Davidson FAT, womit dieses Modelll den 242. Platz unter Fahrzeugen der Klasse LC in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 188 verschiedene Fahrzeuge und 1 008 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 188 |
| Erfasste Prüfungen | 1 008 |
| Regelmäßige Prüfungen | 565 |
| Ergebnis „bestanden“ | 94,5 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 985 |
| Verfügbarer Zeitraum | 07.10.2008 – 15.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 565. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 565 | 94,5 % |
| Evidencní kontrola | 220 | — |
| Pred registrací | 105 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 88 | — |
| Opakovaná | 27 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 1 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 565 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 534, tedy 94,5 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 534 | 94,5 % |
| Ergebnis 2 | 28 | 5,0 % |
| Ergebnis 3 | 3 | 0,5 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 7.11.2.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 2 |
| 6.1.2.4.2 | B | Označení dílů výfukového systému, je-li vyžadováno, chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
| 6.1.2.2.3 | B | Některá část výfukového systému je poškozena, změněna nebo chybí a tato závada má vliv na funkci systému. | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 4.4.3.1.6 | B | Směrová svítilna vyzařuje jinou barvu než oranžovou (s výjimkou vozidel schválených do provozu před 1. 7. 1972, u kterých se připouští barva bílá u předních a barva červená u zadních směrových svítilen) nebo sada směrových svítilen (společný pár) zjevně nesplňuje stejné fotometrické vlastnosti. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 41 | 29 |
| 2025 | 58 | 30 |
| 2024 | 44 | 32 |
| 2023 | 71 | 38 |
| 2022 | 80 | 45 |
| 2021 | 64 | 35 |
| 2020 | 54 | 24 |
| 2019 | 65 | 23 |
| 2018 | 69 | 38 |
| 2017 | 77 | 46 |
| 2016 | 57 | 33 |
| 2015 | 65 | 45 |
| 2014 | 41 | 30 |
| 2013 | 45 | 36 |
| 2012 | 51 | 27 |
| 2011 | 50 | 27 |
| 2010 | 34 | 15 |
| 2009 | 36 | 11 |
| 2008 | 6 | 1 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda CB 600F | 66 | 13 509 | 94,7 % |
| Honda CBR 600 | 66 | 2 663 | 94,2 % |
| Kawasaki GPZ 500S | 65 | 1 138 | 95,3 % |
| Yuki City 125 | 65 | 495 | 97,2 % |
| Benelli Tornado | 64 | 211 | 95,3 % |
| Harley-Davidson FAT (aktuelles Modell) | 64 | 565 | 94,5 % |
| Honda CB600F | 64 | 2 841 | 95,0 % |
| Peugeot Geopolis | 64 | 326 | 96,3 % |
| Suzuki DR-Z400S | 64 | 1 322 | 94,9 % |
| Suzuki Gladius | 64 | 572 | 95,6 % |
| Suzuki Hayabusa | 64 | 767 | 97,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.