Weitere Modelle der Marke Harley-Davidson
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 46 Fahrzeuge LC Modelll der Baureihe Harley-Davidson Heritage, womit dieses Modelll den 309. Platz unter Fahrzeugen der Klasse LC in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 137 verschiedene Fahrzeuge und 851 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 137 |
| Erfasste Prüfungen | 851 |
| Regelmäßige Prüfungen | 487 |
| Ergebnis „bestanden“ | 93,6 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 826 |
| Verfügbarer Zeitraum | 17.09.2008 – 07.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 487. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 487 | 93,6 % |
| Evidencní kontrola | 137 | — |
| Pred registrací | 98 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 98 | — |
| Opakovaná | 26 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
| Historického vozidla | 1 | — |
Z 487 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 456, tedy 93,6 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 456 | 93,6 % |
| Ergebnis 2 | 30 | 6,2 % |
| Ergebnis 3 | 1 | 0,2 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 0 | 0,0 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 4.2.3.4.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 4.2.3.4.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro obrysovou svítilnu použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 3 |
| 4.1.4.5.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro potkávací nebo dálkové světlo použit nehomologovaný světlomet (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 2 |
| 4.4.3.3.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro směrové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 2 |
| 3.3.1.3 | B | U vozidla, není-li stanoveno jinak, použito neschválené / nehomologované zařízením pro nepřímý výhled nebo u vozidla schváleného po 1. 1. 2002 není na jeho použití (např. DOT) udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 2 |
| 7.8.3.2 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 7. 2002, stupnice rychloměru není uvedena v km/h. | 2 |
| 4.3.3.4.1 | B | U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002 pro brzdové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 2 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 2 |
| 4.8.2.2.1 | B | Použita nehomologovaná / neschválená odrazka. | 2 |
| 4.7.1.2.3 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená změna nebo úprava zdroje světla. | 2 |
| 0.3.2 | B | V rozporu s požadavky zákona byla na počítadle ujeté vzdálenosti provedena změna záznamu o celkové ujeté vzdálenosti vozidla. | 1 |
| 6.2.6.2 | B | Anzahl kotevních úchytů / sedadel ve vozidle nesouhlasí (chybí / nadpočet) s údaji uvedenými v dokumentaci vozidla. | 1 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 4.8.2.1.2 | B | Fahrzeug, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsanými deskami zadního značení. | 1 |
| 4.8.2.1.1 | B | Fahrzeug není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 40 | 34 |
| 2025 | 36 | 21 |
| 2024 | 34 | 22 |
| 2023 | 44 | 27 |
| 2022 | 56 | 36 |
| 2021 | 51 | 24 |
| 2020 | 26 | 9 |
| 2019 | 47 | 24 |
| 2018 | 67 | 43 |
| 2017 | 69 | 35 |
| 2016 | 58 | 38 |
| 2015 | 56 | 36 |
| 2014 | 50 | 36 |
| 2013 | 46 | 25 |
| 2012 | 47 | 22 |
| 2011 | 37 | 24 |
| 2010 | 32 | 16 |
| 2009 | 45 | 14 |
| 2008 | 10 | 1 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Yamaha XJR 1200 | 47 | 701 | 94,7 % |
| BMW K 100 | 46 | 336 | 95,8 % |
| BMW R1200 | 46 | 251 | 99,2 % |
| Dadyw Star 250 | 46 | 671 | 97,5 % |
| GAS GAS Enducross | 46 | 407 | 89,9 % |
| Harley-Davidson Heritage (aktuelles Modell) | 46 | 487 | 93,6 % |
| Suzuki B-King | 46 | 568 | 94,5 % |
| Suzuki GSX-R | 46 | 2 145 | 93,8 % |
| Suzuki VAN | 46 | 429 | 95,8 % |
| Honda CBF 500 | 45 | 2 597 | 98,2 % |
| Jonway Adventure | 45 | 283 | 95,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.