Weitere Modelle der Marke Subaru
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 92 Personenkraftwagen Modelll der Baureihe Subaru Tribeca, womit dieses Modelll den 785. Platz unter Personenkraftwagen (M1) in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 173 verschiedene Fahrzeuge und 2 480 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 173 |
| Erfasste Prüfungen | 2 480 |
| Regelmäßige Prüfungen | 1 810 |
| Ergebnis „bestanden“ | 94,3 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 2 468 |
| Verfügbarer Zeitraum | 01.10.2008 – 18.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 1 810. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 810 | 94,3 % |
| Evidencní kontrola | 449 | — |
| Opakovaná | 77 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 77 | — |
| Pred registrací | 47 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 16 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 4 | — |
Z 1 739 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 1 639, tedy 94,3 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 1 639 | 94,2 % |
| Ergebnis 2 | 80 | 4,6 % |
| Ergebnis 3 | 20 | 1,2 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 71 | 4,1 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 4.11.2.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 12 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 5 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 5 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 5 |
| 3.2.1.2 | A | Schäden zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 3 |
| 8.2.1.2.9 | B | Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. | 2 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 2 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 8.4.1.1.1 | B | Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. | 1 |
| 4.3.1.1.3 | C | Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. | 1 |
| 5.1.2.3.1 | B | U rejdového čepu axiální vůle větší než provozní. | 1 |
| 3.5.1.3 | B | Některý ostřikovač čelního skla nefunguje nebo chybí nebo neostřikuje dostatečně stíranou plochu před řidičem (seřízení). | 1 |
| 4.10.1.2 | B | Zásuvka nebo zástrčka poškozená tak (mechanicky, oxidace apod.), že poškození zjevně ovlivňuje funkci některého světelného zařízení přípojného vozidla nebo negativně ovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2008 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 74 | 70 |
| 2025 | 128 | 114 |
| 2024 | 108 | 97 |
| 2023 | 170 | 146 |
| 2022 | 220 | 176 |
| 2021 | 187 | 145 |
| 2020 | 218 | 177 |
| 2019 | 193 | 154 |
| 2018 | 221 | 170 |
| 2017 | 117 | 77 |
| 2016 | 116 | 76 |
| 2015 | 129 | 81 |
| 2014 | 128 | 85 |
| 2013 | 117 | 74 |
| 2012 | 121 | 85 |
| 2011 | 86 | 51 |
| 2010 | 74 | 22 |
| 2009 | 61 | 9 |
| 2008 | 12 | 1 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Citroën C-Zero | 93 | 417 | 92,8 % |
| DS 3 | 93 | 332 | 97,6 % |
| Jaguar XJ6 | 93 | 1 065 | 95,9 % |
| BMW 118D | 92 | 3 085 | 95,9 % |
| BMW M235I | 92 | 497 | 97,8 % |
| Subaru Tribeca (aktuelles Modell) | 92 | 1 810 | 94,3 % |
| Volkswagen T | 92 | 722 | 100,0 % |
| GMC Yukon | 91 | 468 | 91,5 % |
| Chery TIGGO4 | 90 | 0 | — |
| Volkswagen E-Bora | 90 | 104 | 98,1 % |
| Volvo V 40 | 90 | 32 869 | 92,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.