Other models of this make Audi
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 337 passenger cars model line Audi S4, ranking this model 474. place among passenger cars (M1) in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 633 distinct vehicles and 4,375 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 633 |
| Recorded inspections | 4,375 |
| Regular inspections | 2,903 |
| Pass result | 96.3 % |
| Mileage records | 4,355 |
| Available period | Sep 9, 2008 – Sep 16, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 2,903. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2,903 | 96.3 % |
| Evidencní kontrola | 857 | — |
| Pred registrací | 383 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 107 | — |
| Opakovaná | 72 | — |
| On-request inspection zákazníka | 33 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 6 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 5 | — |
| Technická silniční kontrola | 4 | — |
| TSK - Opakovaná | 4 | — |
| Narízená technická prohlídka | 1 | — |
Z 2,800 regular inspections with a known result passed 2,696, tedy 96.3 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 2,696 | 96.3 % |
| Result 2 | 78 | 2.8 % |
| Result 3 | 26 | 0.9 % |
| Other / not stated | 103 | 3.7 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 4.11.2.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 17 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 11 |
| 3.2.1.2 | A | Damage zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 11 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 9 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 8 |
| 8.2.1.2.1 | B | Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem. | 6 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 5 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 5 |
| 0.3.1.2 | B | Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.). | 3 |
| 8.4.1.1.1 | B | Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. | 3 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 3 |
| 3.4.2.1 | A | Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. | 3 |
| 5.3.1.1.1 | B | V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům. | 2 |
| 5.2.2.4 | B | Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů. | 2 |
| 8.1.1.2.2 | C | Zjevný zásah do výfukového systému, kterým je bezprostředně zatěžováno životní prostředí nadměrným hlukem. | 2 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 288 | 243 |
| 2025 | 367 | 297 |
| 2024 | 383 | 313 |
| 2023 | 399 | 304 |
| 2022 | 431 | 304 |
| 2021 | 407 | 283 |
| 2020 | 350 | 218 |
| 2019 | 382 | 244 |
| 2018 | 308 | 191 |
| 2017 | 158 | 73 |
| 2016 | 157 | 68 |
| 2015 | 128 | 61 |
| 2014 | 106 | 58 |
| 2013 | 101 | 57 |
| 2012 | 109 | 52 |
| 2011 | 99 | 37 |
| 2010 | 99 | 52 |
| 2009 | 84 | 40 |
| 2008 | 19 | 8 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632,690 | 6,732,078 | 94.6 % |
| Škoda Fabia | 521,454 | 6,068,310 | 94.1 % |
| Volkswagen Golf | 144,030 | 1,499,814 | 93.9 % |
| Škoda Superb | 138,413 | 979,600 | 96.2 % |
| Volkswagen Passat | 128,945 | 1,372,218 | 94.3 % |
| Ford Focus | 85,943 | 1,232,304 | 92.3 % |
| Škoda Rapid | 79,482 | 534,408 | 97.8 % |
| Volkswagen Touran | 67,357 | 498,440 | 95.2 % |
| Škoda Kodiaq | 53,630 | 152,418 | 98.7 % |
| Volkswagen Caddy | 53,276 | 390,982 | 94.8 % |
| Mercedes-Benz Vaneo | 348 | 8,471 | 91.6 % |
| Volvo 850 | 348 | 7,677 | 90.8 % |
| Dacia Bigster | 344 | 4 | 100.0 % |
| Hyundai Coupe | 343 | 6,860 | 90.2 % |
| Alfa Romeo Spider | 338 | 3,536 | 95.5 % |
| Audi S4 (current model) | 337 | 2,903 | 96.3 % |
| Renault Austral | 334 | 1 | 100.0 % |
| Lancia Phedra | 331 | 5,579 | 91.9 % |
| Audi Q4 | 330 | 74 | 100.0 % |
| Peugeot 806 | 330 | 16,787 | 88.4 % |
| Mazda CX-60 | 327 | 108 | 99.1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.