Other models of this make Derbi
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 126 vehicles LA model line Derbi Senda, ranking this model 14. place among vehicles in category LA in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 482 distinct vehicles and 1,873 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 482 |
| Recorded inspections | 1,873 |
| Regular inspections | 880 |
| Pass result | 89.0 % |
| Mileage records | 1,810 |
| Available period | Sep 23, 2008 – Sep 17, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 880. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 880 | 89.0 % |
| Evidencní kontrola | 676 | — |
| Pred registrací | 135 | — |
| Opakovaná | 91 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 74 | — |
| On-request inspection zákazníka | 9 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 880 regular inspections with a known result passed 783, tedy 89.0 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 783 | 89.0 % |
| Result 2 | 87 | 9.9 % |
| Result 3 | 10 | 1.1 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 7.11.2.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 2 |
| 3.3.1.2 | B | Vehicle není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. | 2 |
| 6.2.7.1.1 | B | Ovladač vozidla je poškozený, nefunguje správně, nebo je neodborně změněn tak, že může při ovládání vozidla způsobit zranění řidiče (např. ostré hrany na řadicí páce, pedálech / ručních pákách) nebo neodpovídá požadavkům (např. u ručních ovladačů motocyklů chybí předepsané zaoblení). | 1 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 7.7.2 | A | Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. | 1 |
| 4.8.1.1.4 | B | Odrazka poškozená tak, že stav poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
| 4.3.1.1.4 | B | Source světla zjevně vadný (např. zčernalá žárovka) nebo poškozený tak, že zjevně ovlivňuje fotometrické vlastnosti brzdové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 59 | 41 |
| 2025 | 93 | 57 |
| 2024 | 75 | 34 |
| 2023 | 87 | 45 |
| 2022 | 108 | 49 |
| 2021 | 104 | 42 |
| 2020 | 94 | 43 |
| 2019 | 110 | 41 |
| 2018 | 110 | 60 |
| 2017 | 101 | 52 |
| 2016 | 145 | 70 |
| 2015 | 146 | 62 |
| 2014 | 112 | 49 |
| 2013 | 77 | 32 |
| 2012 | 132 | 66 |
| 2011 | 147 | 66 |
| 2010 | 78 | 38 |
| 2009 | 87 | 31 |
| 2008 | 8 | 2 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Kymco Agility | 1,340 | 7,708 | 97.1 % |
| Tmec Betka | 906 | 8,612 | 95.6 % |
| Aprilia SR 50 | 465 | 5,113 | 94.9 % |
| Peugeot Speedfight | 350 | 4,660 | 95.8 % |
| Maxon Forcer | 297 | 2,101 | 97.3 % |
| Kentoya Zoom | 282 | 5,140 | 95.2 % |
| Rhon LH50QT-C | 241 | 2,884 | 97.4 % |
| Keeway Focus | 219 | 3,647 | 94.7 % |
| Keeway Hurricane | 176 | 2,775 | 93.7 % |
| Baotian Cyborg | 155 | 2,937 | 95.8 % |
| Peugeot Vivacity | 142 | 2,018 | 96.2 % |
| Derbi Atlantis | 139 | 2,085 | 95.5 % |
| Keeway Matrix | 132 | 1,902 | 95.0 % |
| Derbi Senda (current model) | 126 | 880 | 89.0 % |
| Piaggio NRG | 124 | 1,838 | 94.2 % |
| Peugeot Kisbee | 117 | 371 | 96.8 % |
| CPI Aragon | 101 | 1,137 | 94.7 % |
| Peugeot TKR 50 | 98 | 1,174 | 94.5 % |
| Yamaha YN 50 | 97 | 2,523 | 95.3 % |
| CPI Oliver | 96 | 1,261 | 94.2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.