Other models of this make Maxon
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 297 vehicles LA model line Maxon Forcer, ranking this model 5. place among vehicles in category LA in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 1,182 distinct vehicles and 3,319 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 1,182 |
| Recorded inspections | 3,319 |
| Regular inspections | 2,101 |
| Pass result | 97.3 % |
| Mileage records | 3,299 |
| Available period | Jul 22, 2010 – Sep 16, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 2,101. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2,101 | 97.3 % |
| Evidencní kontrola | 1,161 | — |
| Opakovaná | 50 | — |
| On-request inspection zákazníka | 5 | — |
| Pred registrací | 2 | — |
Z 2,101 regular inspections with a known result passed 2,045, tedy 97.3 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 2,045 | 97.3 % |
| Result 2 | 46 | 2.2 % |
| Result 3 | 10 | 0.5 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 4.11.1.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 1.2.1.1.1 | B | Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. | 1 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 1 |
| 1.1.10.2.2 | C | Hlavní brzdový válec je vadný nebo netěsný, nelze vyvolat předepsaný brzdný účinek. | 1 |
| 1.1.15.1.1 | B | Brzdové lano poškozené, popraskané, zkorodované nebo zauzlované. | 1 |
| 1.1.2.5.1 | B | U motocyklu na konci páky ruční brzdy chybí předepsané bezpečnostní zaoblení. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 5.1.1.2.1 | B | Některý spojovací prvek upevnění nápravy uvolněný, prasklý nebo chybí nebo v otočném uložení nápravy (např. čep / pouzdro u vodících tyčí / výkyvná přední náprava traktoru) jsou větší vůle než provozní. | 1 |
| 4.13.1 | B | Vehicle nelze spolehlivě nastartovat. | 1 |
| 7.11.1.1 | B | U počítadla ujeté vzdálenosti zjevná manipulace s počtem ujetých kilometrů. | 1 |
| 4.4.2.1.4 | C | Směrová světla nelze uvést v činnost nebo spínač směrových světel není spolehlivý. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2010 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 156 | 149 |
| 2025 | 213 | 184 |
| 2024 | 180 | 142 |
| 2023 | 153 | 113 |
| 2022 | 245 | 186 |
| 2021 | 282 | 229 |
| 2020 | 226 | 165 |
| 2019 | 171 | 93 |
| 2018 | 238 | 159 |
| 2017 | 506 | 438 |
| 2016 | 320 | 223 |
| 2015 | 167 | 16 |
| 2014 | 127 | 4 |
| 2013 | 123 | 0 |
| 2012 | 102 | 0 |
| 2011 | 93 | 0 |
| 2010 | 17 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Kymco Agility | 1,340 | 7,708 | 97.1 % |
| Tmec Betka | 906 | 8,612 | 95.6 % |
| Aprilia SR 50 | 465 | 5,113 | 94.9 % |
| Peugeot Speedfight | 350 | 4,660 | 95.8 % |
| Maxon Forcer (current model) | 297 | 2,101 | 97.3 % |
| Kentoya Zoom | 282 | 5,140 | 95.2 % |
| Rhon LH50QT-C | 241 | 2,884 | 97.4 % |
| Keeway Focus | 219 | 3,647 | 94.7 % |
| Keeway Hurricane | 176 | 2,775 | 93.7 % |
| Baotian Cyborg | 155 | 2,937 | 95.8 % |
| Peugeot Vivacity | 142 | 2,018 | 96.2 % |
| Derbi Atlantis | 139 | 2,085 | 95.5 % |
| Keeway Matrix | 132 | 1,902 | 95.0 % |
| Derbi Senda | 126 | 880 | 89.0 % |
| Piaggio NRG | 124 | 1,838 | 94.2 % |
| Peugeot Kisbee | 117 | 371 | 96.8 % |
| CPI Aragon | 101 | 1,137 | 94.7 % |
| Peugeot TKR 50 | 98 | 1,174 | 94.5 % |
| Yamaha YN 50 | 97 | 2,523 | 95.3 % |
| CPI Oliver | 96 | 1,261 | 94.2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.