Other models of this make Jawa
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 129 vehicles L3E-A2 model line Jawa Pérák, ranking this model 17. place among vehicles in category L3E-A2 in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 225 distinct vehicles and 258 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 225 |
| Recorded inspections | 258 |
| Regular inspections | 19 |
| Pass result | 100.0 % |
| Mileage records | 249 |
| Available period | Jun 7, 2016 – Sep 10, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Evidencní kontrola, celkem 174. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 174 | — |
| On-request inspection zákazníka | 23 | — |
| Pravidelná | 19 | 100.0 % |
| Historického vozidla | 18 | — |
| Pred registrací | 16 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 8 | — |
Z 19 regular inspections with a known result passed 19, tedy 100.0 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 19 | 100.0 % |
| Result 2 | 0 | 0.0 % |
| Result 3 | 0 | 0.0 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 0.2.1.3. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 0.2.1.3 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo v dokladech výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený). | 2 |
| 7.5.1.1 | B | Vehicle není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 1 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2016 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 46 | 11 |
| 2025 | 78 | 3 |
| 2024 | 57 | 1 |
| 2023 | 38 | 2 |
| 2022 | 14 | 0 |
| 2021 | 23 | 0 |
| 2016 | 2 | 2 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| KTM 390 | 635 | 909 | 94.8 % |
| Honda CB500XA | 560 | 858 | 98.7 % |
| Honda NSS300A | 418 | 607 | 99.0 % |
| Honda CB500FA | 396 | 769 | 97.1 % |
| Honda ADV350A | 300 | 12 | 91.7 % |
| Honda CMX500A | 295 | 390 | 96.7 % |
| Yamaha CZD300-A | 283 | 272 | 98.9 % |
| BMW G 310 | 257 | 292 | 97.6 % |
| BMW C 400 | 236 | 118 | 97.5 % |
| Honda NSS350A | 191 | 18 | 100.0 % |
| Cfmoto 450MT | 175 | 2 | 100.0 % |
| Benelli TRK 502 | 157 | 173 | 97.1 % |
| Royal Enfield Himalayan | 153 | 94 | 94.7 % |
| Royal Enfield Interceptor | 147 | 100 | 98.0 % |
| Yamaha MTN320-A | 138 | 164 | 98.8 % |
| Benelli Leoncino | 131 | 105 | 79.0 % |
| Jawa Pérák (current model) | 129 | 19 | 100.0 % |
| Honda CMX500A2 | 127 | 64 | 96.9 % |
| Kawasaki Z400 | 121 | 106 | 99.1 % |
| Honda CRF300LA | 119 | 5 | 100.0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.