Other models of this make Kawasaki
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 121 vehicles L3E-A2 model line Kawasaki Z400, ranking this model 19. place among vehicles in category L3E-A2 in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 147 distinct vehicles and 229 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 147 |
| Recorded inspections | 229 |
| Regular inspections | 106 |
| Pass result | 99.1 % |
| Mileage records | 228 |
| Available period | Dec 3, 2008 – Sep 16, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 106. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 106 | 99.1 % |
| Evidencní kontrola | 89 | — |
| Pred registrací | 29 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 3 | — |
| Historického vozidla | 1 | — |
| Opakovaná | 1 | — |
Z 106 regular inspections with a known result passed 105, tedy 99.1 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 105 | 99.1 % |
| Result 2 | 1 | 0.9 % |
| Result 3 | 0 | 0.0 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 4.11.1.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 72 | 57 |
| 2025 | 57 | 35 |
| 2024 | 26 | 4 |
| 2023 | 20 | 3 |
| 2022 | 17 | 1 |
| 2021 | 9 | 0 |
| 2020 | 11 | 0 |
| 2019 | 6 | 0 |
| 2018 | 2 | 2 |
| 2017 | 2 | 0 |
| 2016 | 1 | 0 |
| 2014 | 1 | 1 |
| 2012 | 1 | 0 |
| 2011 | 1 | 1 |
| 2010 | 1 | 0 |
| 2009 | 1 | 1 |
| 2008 | 1 | 1 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| KTM 390 | 635 | 909 | 94.8 % |
| Honda CB500XA | 560 | 858 | 98.7 % |
| Honda NSS300A | 418 | 607 | 99.0 % |
| Honda CB500FA | 396 | 769 | 97.1 % |
| Honda ADV350A | 300 | 12 | 91.7 % |
| Honda CMX500A | 295 | 390 | 96.7 % |
| Yamaha CZD300-A | 283 | 272 | 98.9 % |
| BMW G 310 | 257 | 292 | 97.6 % |
| BMW C 400 | 236 | 118 | 97.5 % |
| Honda NSS350A | 191 | 18 | 100.0 % |
| Cfmoto 450MT | 175 | 2 | 100.0 % |
| Benelli TRK 502 | 157 | 173 | 97.1 % |
| Royal Enfield Himalayan | 153 | 94 | 94.7 % |
| Royal Enfield Interceptor | 147 | 100 | 98.0 % |
| Yamaha MTN320-A | 138 | 164 | 98.8 % |
| Benelli Leoncino | 131 | 105 | 79.0 % |
| Jawa Pérák | 129 | 19 | 100.0 % |
| Honda CMX500A2 | 127 | 64 | 96.9 % |
| Kawasaki Z400 (current model) | 121 | 106 | 99.1 % |
| Honda CRF300LA | 119 | 5 | 100.0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.