Other models of this make Kögel
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 932 trailers model line Kögel SN, ranking this model 5. place among trailers (O4) in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 3,031 distinct vehicles and 46,595 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 3,031 |
| Recorded inspections | 46,595 |
| Regular inspections | 37,832 |
| Pass result | 92.2 % |
| Mileage records | 3,551 |
| Available period | Sep 4, 2008 – Sep 18, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 37,832. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 37,832 | 92.2 % |
| Evidencní kontrola | 4,065 | — |
| Opakovaná | 2,568 | — |
| Technická silniční kontrola | 1,459 | — |
| Pred registrací | 182 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 179 | — |
| ADR | 147 | — |
| On-request inspection zákazníka | 98 | — |
| TSK - Opakovaná | 50 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 5 | — |
| ADR - opakovaná | 2 | — |
Z 37,832 regular inspections with a known result passed 34,879, tedy 92.2 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 34,879 | 92.2 % |
| Result 2 | 2,448 | 6.5 % |
| Result 3 | 505 | 1.3 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 1.1.9.1.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 1,418 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 538 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 244 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 218 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 145 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 96 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 90 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 80 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 71 |
| 6.1.5.1.1 | A | Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. | 62 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 52 |
| 1.1.7.2.1 | A | Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. | 37 |
| 1.1.14.1.2 | B | Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. | 37 |
| 6.1.4.2.1 | B | U zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, chybí bezpečné zakončení ostrých nebo náběžných hran (krytky) nebo zařízení je deformované, prasklé, neúplné nebo je poškozené natolik, že může způsobit zachycení osob (nebezpečné hrany). | 30 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 29 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 2,121 | 1,879 |
| 2025 | 2,939 | 2,631 |
| 2024 | 2,962 | 2,613 |
| 2023 | 3,131 | 2,689 |
| 2022 | 3,768 | 2,901 |
| 2021 | 3,748 | 2,857 |
| 2020 | 3,792 | 2,891 |
| 2019 | 3,537 | 2,779 |
| 2018 | 3,201 | 2,603 |
| 2017 | 2,882 | 2,329 |
| 2016 | 2,465 | 1,908 |
| 2015 | 2,269 | 1,704 |
| 2014 | 1,917 | 1,614 |
| 2013 | 1,878 | 1,608 |
| 2012 | 1,726 | 1,442 |
| 2011 | 1,461 | 1,153 |
| 2010 | 1,382 | 1,095 |
| 2009 | 1,198 | 982 |
| 2008 | 218 | 154 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7,753 | 75,540 | 91.5 % |
| Jiná Jiná | 5,549 | 3,652 | 96.4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2,717 | 76,099 | 91.6 % |
| Schwarzmüller KIS | 1,143 | 19,258 | 93.0 % |
| Kögel SN (current model) | 932 | 37,832 | 92.2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15,114 | 94.4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1,783 | 97.5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7,929 | 94.3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2,187 | 94.3 % |
| Wecon PC | 541 | 2,806 | 93.9 % |
| Fliegl SDS | 516 | 7,918 | 90.3 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3B | 486 | 5,234 | 95.1 % |
| Schmitz Cargobull SCS | 423 | 43,340 | 92.0 % |
| Schmitz Cargobull Scb* | 410 | 2,806 | 95.7 % |
| Svan CHT202 | 408 | 4,268 | 91.4 % |
| Schmitz Cargobull SKO | 404 | 23,586 | 90.2 % |
| Panav TVK18M | 394 | 1,962 | 91.6 % |
| Schwarzmüller Tkia | 388 | 4,321 | 93.2 % |
| Kögel SN24 | 376 | 5,527 | 93.1 % |
| Stas S300CX | 356 | 5,588 | 91.3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.