Other models of this make Schwarzmüller
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 1,143 trailers model line Schwarzmüller KIS, ranking this model 4. place among trailers (O4) in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 1,743 distinct vehicles and 23,532 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 1,743 |
| Recorded inspections | 23,532 |
| Regular inspections | 19,258 |
| Pass result | 93.0 % |
| Mileage records | 1,684 |
| Available period | Oct 9, 2008 – Sep 19, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 19,258. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 19,258 | 93.0 % |
| Evidencní kontrola | 1,728 | — |
| Opakovaná | 1,282 | — |
| Technická silniční kontrola | 1,063 | — |
| TSK - Opakovaná | 86 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 57 | — |
| On-request inspection zákazníka | 45 | — |
| Pred registrací | 7 | — |
| Narízená technická prohlídka | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 19,258 regular inspections with a known result passed 17,901, tedy 93.0 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 17,901 | 93.0 % |
| Result 2 | 1,065 | 5.5 % |
| Result 3 | 292 | 1.5 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 1.1.9.1.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 459 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 322 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 223 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 126 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 108 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 107 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 90 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 72 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 62 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 28 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 26 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 25 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 22 |
| 1.1.7.2.1 | A | Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. | 16 |
| 1.2.1.1.1 | B | Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. | 15 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 1,324 | 1,193 |
| 2025 | 1,825 | 1,615 |
| 2024 | 1,958 | 1,707 |
| 2023 | 2,116 | 1,789 |
| 2022 | 2,100 | 1,652 |
| 2021 | 1,934 | 1,490 |
| 2020 | 1,797 | 1,348 |
| 2019 | 1,579 | 1,201 |
| 2018 | 1,309 | 1,065 |
| 2017 | 1,188 | 942 |
| 2016 | 1,081 | 842 |
| 2015 | 990 | 754 |
| 2014 | 762 | 671 |
| 2013 | 764 | 631 |
| 2012 | 756 | 623 |
| 2011 | 706 | 593 |
| 2010 | 672 | 572 |
| 2009 | 591 | 510 |
| 2008 | 80 | 60 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7,753 | 75,540 | 91.5 % |
| Jiná Jiná | 5,549 | 3,652 | 96.4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2,717 | 76,099 | 91.6 % |
| Schwarzmüller KIS (current model) | 1,143 | 19,258 | 93.0 % |
| Kögel SN | 932 | 37,832 | 92.2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15,114 | 94.4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1,783 | 97.5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7,929 | 94.3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2,187 | 94.3 % |
| Wecon PC | 541 | 2,806 | 93.9 % |
| Fliegl SDS | 516 | 7,918 | 90.3 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3B | 486 | 5,234 | 95.1 % |
| Schmitz Cargobull SCS | 423 | 43,340 | 92.0 % |
| Schmitz Cargobull Scb* | 410 | 2,806 | 95.7 % |
| Svan CHT202 | 408 | 4,268 | 91.4 % |
| Schmitz Cargobull SKO | 404 | 23,586 | 90.2 % |
| Panav TVK18M | 394 | 1,962 | 91.6 % |
| Schwarzmüller Tkia | 388 | 4,321 | 93.2 % |
| Kögel SN24 | 376 | 5,527 | 93.1 % |
| Stas S300CX | 356 | 5,588 | 91.3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.